şükela:  tümü | bugün
 • havalimanın orada gerçekleşen kaza. ölü var diyorlar. olay yerinde olduğum için fotoğraf ve kaynak atamıyorum birazdan alt yazı geçerler.
  durum sadece çok kötü, ölüler ve yaralılar var diyorlar.
  edit: ayrıntılı açıklama yapamıyorum inanmayanlar için olay yerinden görüntü atacağım buyrun : http://hizliresimyukle.com/image/mrz2
  http://hizliresimyukle.com/image/mrzf
  http://hizliresimyukle.com/image/mrzo

  http://hizliresimyukle.com/image/mrzt

  eve gidince net açıklama yazacağım arkadaşlar, ben de panik halindeyim kendime gelebilmiş değilim. troll diyenlere diyecek kelime bulamıyorum.

  edit : çok şükür evime ulaştım. kaza yaklaşık olarak 40 dk önce sefaköy metrobüs durağına giderken hemen önümdeki metrobüsün ön tarafına otomobilin çarpması sonucu gerçekleşti. ne olduğunu kimse anlamadan metrobüsler tahliye edilmeye başlandı zaten. metrobüs durağına yürümek zorunda kaldığımız için yarısı pert olmuş arabanın dibinden geçmek zorunda kaldım. maalesef metrobüse çarpan aracın sahibi hayatını kaybetmiş. yaralılar da bir hayli fazlaydı devamlı ambulanslar gidip gelmeye başladı.
  iki durak arası cam kırıkları ve insan kaynıyordu tabii. zaten kazanın ardından iki durak arası metrobüs yolu kilitlendi. herkes şokta doğal olarak. eğer boş metrobüse binmek için diretmesem hemen önümde pert olmuş metrobüsün içinde olacaktım, şaka gibi değil mi ya ? allahım aklıma mukayyet ol. hala kendime gelemedim ama karışık anlatımım ve olay anı başlığı açtığımda görselleri direkt atamadığım için kusura bakmayın.
  hepimize büyük geçmiş olsun, ölenlere allahtan rahmet sevenlerine sabır dilerim.
 • henüz haberlerle doğrulanmayan yazar beyanı. umarım da doğrulanmaz ve kimse yaralanmamış veya hayatını kaybetmemiştir.

  ayrıca yazar durumun çok kötü olduğunu emoji kullanmadan aktaramıyorsa demek.
 • twitter haberciliği sayesinde ölen ve yaralananlar olduğunu öğrendiğimiz kaza.

  akıllarda hemen aynı soru, metrobüsün ne kadar ilkel bir toplu taşıma yöntemi olduğunun anlaşılması için ne olması gerekiyor acaba ?
 • ilk entry o kadar kötü ki troll intibası uyandırıyor ama yandex mapste sefaköy civarı kaza yorumları yapılmış epeyce.
  inşallah ölen yoktur en azından.
 • bu linkte görüntüsü bulunan kaza. gerçek olmamasını çok ummuştum.
 • olay yerinde olan kişi keşke düzgün açıklamalı bir entry girseydi de az bir haberimiz olsaydı. şu an için internette bir şey bulamadım. arkadaş halen ordaysa az bir detay falan verseydi.
 • kazayı yapan araç şoförünün öldüğü felaket kaza.
 • bir metropolde gördüğüm en tehlikeli toplu taşıma aracı olan metrobusun yaptığı söylenen kaza. umarim yanlis bilgilendirmedir.
 • çok yakınımda gerçekleşen fakat fotoğrafa baktıktan sonra oraya gitme düşüncem iptal olan kaza.