şükela:  tümü | bugün
  • şehir dışından ankara'ya gelen arkadaşımı gezdirmeden önce bildiğim mekânlara ek olarak ankara'da gidilecek güzel mekânları ekşi sözlük'te araştırdım, arkadaşımı iyi bir mekâna götürmem gerekliydi çünkü benim için özel biriydi, derken soul pub ile karşılaştım ve iyi bir mekân olduğuna dair entryleri okudum ama ekşi sözlüğe bazı konularda güvenilmeyeceğini öğrenmiş oldum. boş olan masalar olmasına rağmen bizi "rezervasyon yaptınız mı?" diyerek bara almadılar. oysaki rezervasyon yapılan bir yer değildi. at hırsızı gibi tipimiz yok, eğitimsiz değiliz, giyimimiz ve kuşamımız da iyi olmasına rağmen almadılar. üstüne üstlük saçma sapan tavırlar sergileyip saçma sapan yalanlar söylediler ve mimikleri aşağılayıcı nitelikteydi. arkadaşımdan özür diledim ve ona karşı mahcup duruma düştüm; arkadaşıma çok ayıp oldu. halimden anlayan arkadaşım, üzülmememi ve böyle bir şey olacağını bilmemin mümkün olmadığını söyledi. işletmecilik bu olmasa gerek. yeteri kadar müşteri çektikleri için tok satıcı haline gelmişler ve bir yerleri kalkmış. önce insan olmanın ne demek olduğunu ve müşteriye nasıl davranılacağını öğrensinler. bundan sonra hiç gitmem ve herkese kötü bir şekilde bahsederim.
  • bana katılırsınız ya da katılmazsınız. entrymi beğenmeyenler eksiyle oylayabilir ama lütfen saçma sapan çocukça mesajlar atmayın bana.
  • rezalet basligi acilacak kadar rezalet degildir.
    sozlukte soul pub basligina yazilabilirdi entry.

ayrica o mekana ben de gittim. tekrar tercih ederim ama olmasa da olur.
  • icerde az vajina çok penis varsa ondandır. 2 penis daha eklemek istememislerdir.
    hem soul pub nedir adami alip angara gecelerine gotursene.
    ek olarak derdini s.. butonu
    yine ek olarak durumumuz yoktu okumadim
    bonus : o konuda ben de ekşiye çok kırgınım
    daha bi ek ;olmayan rezalettir
    yetmedi ise ek ;404 not found
    hala olmadıysa ek :benim başörtüsüz biraderlerimi puba almadılar
    ve final eki: akp döneminde gerçekleşmiştir.

başka linç esprisi kaldıysa lütfen vurun henüz ölmedi.
  • tarafıma atılan mesajlar

#63437134) espri anlayışını, zekâ seviyenin, üslubunu, seni yazar yapanı, derdini... anladın sen onu.

12.10.2016 00:30
    (#63437134) yanındakinin erkek olduğunu nerden biliyorsun davar?

12.10.2016 00:31

arkadaşı neden pub a almadıklarıni anladinız sanırım.
  • soul pub ankara'nın güzel mekanlarından biridir. müziğiyle ambiyansıyla ve özellikle de mutfağı ile, size f/p olarak ankara'da nadir bulunacak seviyede yemekler sunması ile.

ben yıllardır giderim soul'a, çok arkadaşımı da götürdüm, sonra onlar da hastası olup arkadaşlarını ailelerini falan götürdüler. hatta ben annemle babamı götürdüm, annem başörtülü babam da sıradan bir anadolu babası, maksat soul'un yemeklerini tatsınlar. içeri almama falan 1 kez duydum o da bir avukat arkadaşımı götürmüştüm o da bir ortamda arkadaşlarına anlatırken arkadaşları mekana alınmadıklarını söylediler. hani yamuk bir tipleri yoktu ama bildiğin ceketli vs. ankaralı avukat tipi vardı. emin olmak için mekanı sorduk falan evet burası, almadılar dediler.

bilemedim yani sebep nedir, alınmamadaki ki garsonlar falan da ankara'da gördüğüm en kibar, arkadaş canlısı, sanki her biri mekanın ortağıymışçasına çalışan kişiler.

gerçi dün gittiğimde kapıda beyaz saçlı bir eleman türemişti sportif giyimli, mekandan kedi kovalıyordu falan garip hareketlerle bilemedim 1 aydır falan gitmiyorum bazı garsonlar değişmiş ama kemik kadro orada.

uzun lafın kısası, evet rezalet bir durumdur, ben de tasvip etmem böyle bir şeyi ama belirli bir sebebi vardır diye düşünmeden de edemiyorum. buna rağmen yine de herkese tavsiye edeceğim bir mekandır soul.