şükela:  tümü | bugün
 • 12 haziran 2016'da evlilik nedeniyle ttnet adsl hizmetini durdurmak üzere dilekçe verdik. telefon hattı babamın üzerine olduğu için onun gelmesini istemişlerdi.

  burada görüştüğü şerefsiz kişilik, babama, internet hizmetinin 3 ay dondurulacak sonrasında ise otomatik olarak kapanacağını söylemiş. ilk başta kulağa saçma gelmişti ama sonra ttnet olduğu için çokta umursamadım.

  3 ay sonra...

  tam bayram günü internetin tekrar aktif olduğuna dair bir mail aldım. hemen arayıp durumu izah ettim, en kısa sürede çözeceklerini söylediler. aradan bir hafta daha geçtikten sonra tekrar müşteri hizmetlerini arayıp, durumu sordum. adsl ve tivibu hizmetinin devam ettiğini söyleyince, kafamdan aşağıya kaynar sular boşaldı. bu şeref yoksunu kişiler gitmiş, bizim kapatma talebimiz yerine; 3 ay internet dondurma ve tivibu'yu ekleyip babamı göndermişler. kapandığına dair kağıt ise yazıcıdan çıkarken (!) silik çıkmış.

  işte üç kuruş prim almak için bu kadar şeref yoksunu insanı çalıştıran, ttnet şimdi gelmiş bana hiç kullanmadığım adsl ve tivibu hizmetinin faturasını ödememi istiyor. müşteri hizmetlerini arayıp şikayet etmek istediğimde, giriş kısımdaki hizmet numarası, telefon numarası ya da tckn girin kısmına giriş yaptığımda ise böyle bir ürün bulunmadığını söyleyip telefonu kapatıyor. yeni müşteri olarak giriş yapmak istediğimde açıyorlar, onlarda sizi ilgili ekibe yönlendirelim dediğinde yine aynı saçma girişi yaptığım için müşteri hizmetlerine ulaşıp şikayet bile edemiyorum.

  özet: ttnet'e adsl kapanması için başvuruda bulunan kişiyi, 3 ay adsl'i dondurma ve tivibu paketi açarak, kazıklamaya çalışan firma.
 • 365 gün 6 saat 9 dakika 9.55 saniye ttnet rezaletinden bir rezalet.