• reise açık çağrımdır:
    sayın cumhurbaşkanım bunca zaman her türlü atarına giderine şahit olduk. arada bize de kaktırdın çapulcu diye eyvallah kol kırılır yen içinde kalır büyüğümüzsün. ama allah aşkına şu deyyus türkiye'den ayrılmadan önce sazı eline al da şunu bi zikert ya.
  • özetle; "ya istediklerimizi yaparsınız ya da kontrolümüz altındaki terör örgütleri tekrar saldırmaya başlar."
  • biri türkiye' nin toprak bütünlüğü sorunu mu var ki bu adam böyle konuşuyor demiş. gerizekalı mısın evlâdım? oy verdiğin parti 7/24 beka sorunu var hele başındaki akp kaybederse türkiye kaybeder diyecek kadar ileri gitmişken sen dalga mı geçiyorsun?
  • artık lütfen birileri bir süre açıklama yapmasın çok geriliyorum..
  • meali;

"geçmişi çok çabuk unuttunuz..."

*

ya da;

"doları istersek fezaya uçururuz..."
  • veled-i zina'ya bak sen. suriye'den eli ayağı kesilince acıkça yardım yaptığı pkk yetmezmiş gibi bir de ışid ile tehtid ediyor, üzerine türkiye'nin toprak bütünlüğü ile ahkam kesiyor. abd bu kadar agresif açıklama yaptığına göre masadan memnun ayrılmadı demektir.
  • açıklama değil, tehdit içeren mesajdır.
  • adam elindeki ekonomi, siyaset ve terörist gücü ile ülkeyi tehdit ediyor, bizim ak çomar "siktir git kodumun salağı" diyor. mermiye kafa atmak bu işte.

sonra işid pkk bir yere saldırınca arkasında ameriha var yaaa diye ağlarsın.

diplomasi bilmez gerizekalı bir güruh ve onların yandaşlarının yaşadığı bu topraklarda allah hepimize yardım etsin. ülkeler arası diyaloğu ve dengeleri "baba naber amk? bugün yine ateş ediyorsun baştacısın" gibi ilerlediğini düşünmeye devam edin.
hesabın var mı? giriş yap