şükela:  tümü | bugün
  • 2017-2018 basketbol sezonu, eurocup b grubu 1. hafta karşılaşması. maç tsi 20.00'de, sinan erdem spor salonunda.

    mackolik forumunda abdli bayern münih basketbolcularının türkiye'ye giriş yapamayacağı yazılıyordu doğru mu yanlış mı anlamadım ama eğer doğruysa bas 1/1'e.
  • abd'li oyuncuların girişinde sorun çıkarılamayacağı alman yetkililerle müzakere edilen maç. gerçi fenerhaçe-nadejda orenburg maçı için gelen 2 abd'li basketbolcu sokulmamış. burada rakip rus olduğu için belki bu topa girmez ama bizim girdiğimiz bu toplar çok tehlikeli. böyle kekoluklar yapan ülkeler uluslararası turnuvalardan men edilir. bence de edilmelidir. sonra elinde övüneceğin eurolig şampiyonlukları kalmaz, balkan kupası ya da ortadoğu şampiyonaları düzenlersin 21. yüzyılın ortasında.
  • persembenin gelisi çarsambadan belliydi iste. biz diyorduk, bu takim tikanir, dogru duzgun skor bulamaz diye. bir de kafa olarak sarlatan ordusu seviyesindeler, ciddiyet odaklanma hiçbir sey yok. munih maçi kaybedilebilecek bir maç, bir sey demem ama boyle oynamaya ve ezilmeye kimsenin hakki yok.

    dursun ozbek sag olsun basketbolu bitirmeye and içmis. kadin takimi resmen pivotsuz oynuyor, marina hoca sezon ortasinda eyvallah derse sasmam.
  • bayern münih'in 86-69'luk galibiyetiyle sonuçlanmıştır. basketbol futbol gibi değil. şansa yer yok. adamlar bâriz ve çok net daha yeteneklilerdi. galatasaray tribünleri sürekli 15-20 sayı geriden gelen takımlarına müthiş bir destek verdiler ama ben "taraftar sadece desteklemeli. durmadan, sürekli desteklemeli" goygoyuna karşıyım. bence tribünler arada kendi takımına da ayar vermeli. zencileri dışında dün salonda kayıptı galatasaray.