şükela:  tümü | bugün
  • indirim donemi alinmis urunu vermemek icin salak yapan koskoca bir sirket, ne para iadesi ne de urunu eline gecmis bir adet ben'i iceren rezalettir.

düdüklü tencere siparişim üzerinden haftalar gecti, kargolama tarihi coktan gecti, mesajlarım, maillerimin çoğuna cevap vermeyip en sonunda; tedarikcinin, 'ürünlerinizde herhangi bir temin sorunu bulunmamaktadır'; mailinden sonra, durumu kargolanmaya hazırlanıyor olarak görünüyordu. ama şu anda tekrar işleme alındı görünüyor. hala kargolama işlemi yapılmamış hiç bir ilerleme yok tam tersine gerilemiş. şu anda tedarik sıkıntısı var ise hala satışta olan ürünü nasıl tedarik edemiyorlar. müşteri temsilcisiyle konuştum 'hemen halediyoruz dedi' bir saat sonra tedarik sıkıntısı var diyorlar. nasıl kurumsallık bu? nasıl bir satış anlayışı?? sırf indirimden aldım diye tedarik etmiyorlar ürünü şuanda. tüketici hakları gereği ben haklıyım ve en kısa sürede ürünümün elime geçmesi için gerekenin yapılmasını istiyorum.

ürünüm: fıssler vıtaquıck düdüklü tencere
  • valla okuyup okuyup güldüğüm ekşi sözlük mevzuları arasına girdi.
  • (bkz: lessie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)

kahkaha atarak okudum. yazar kusura bakmasın da düdüklü tencere rezaleti deyince insanın karnına ağrılar giriyor.
  • bence artık ekşi sözlüğün yetkili mercilerden onay alarak resmi tüketici hakem heyetine dönüşme zamanının geldiğini gösteren bir rezalettir. ekşi sözlük yazarları olarak hakemlik yapabiliriz bence, evet.
  • (bkz: ekşi sözlük tüketici hakem heyeti)

3000liraya kadar olan meblağlar için hemen başlık açıyorsunuz. sonra hakem heyeti konuyu enine boyuna değerlendirir;gereken makara, kukara, geyik, taşak, maşak geçilir. sonuç olarak sorun bir şekilde çözülür.

3000 lira üstü meblağlar için başvurularda direkt (bkz: kanzuk)a dilekçe veriyorsunuz efendim. tam olarak böyle. evet.
  • fıslayan düdükle tencere rezaleti!

gömüldüğüm koltukta haykırarak fısladım.
  • fissler tencerenin onemini kavrayamayan genc dimaglarin begenmedigi rezalet olmus, yazik.