şükela:  tümü | bugün
 • cevizlibağ durağında yaşanan olaydır. metrobüs yoluna inen kadına metrobüs çarpması sonucu çift yönlü olarak seferler durdurulmuş. kaza geçiren kadın hastaneye kaldırılmış.

  ne işi varmış metrobüs yolunda diyenin ağzına kürekle vururum. sabahları duraklarda bekleyecek yer yok. gelen metrobüsler full dolu. işe geç kalmamak için her yol mubah.

  kaynak

  edit: metrobüs durakları ve sistemi sanki güllük gülistanlık herifler gelmiş neye takılmış. sabah 8'de gidin o duraklara önce bir gözünüzle görün. bekleyecek yer var mı diye. boş bir metrobüse binmek için kaç takla atmak gerekiyor kaç kere koşmak gerekiyor önce bunu öğrenin. burada dikkat çekilmesi gereken konu istanbul'da bulunan toplu taşıma rezilliğidir. fav kasmak için artislik yapabileceğiniz başka başlıklar. oralarda takılabilirsiniz.
 • sanal gazetedeki 'metrobüs yayaya çarptı' haberini 'metrobüsün kadına çarpması' başlığıyla duyurmaya çalışmak iğrenç bir cinsiyetçi çabadır.

  yayaların metrobüs yoluna inmesi açıkça tehlikelidir. durmaması gereken bir yerde duran kişi kendi can güvenliğinin tehlikeye girmesinin de baş sorumlusudur.

  'geyen metyobüjley doyu' demek kimseyi sorumluluğundan muaf tutmaz.
 • " madem metrobüsler kalabalık geliyor, metrobüs yoluna ineyim de hastanelik olayım, en azından ambulansta yatarak giderim."
 • metro da kalabalık geliyor insene canım*

  (bkz: ne işi varmış metrobüs yolunda?)
 • yahu en yakın köprü 500 metre uzakta ben karşıya geçmek için e-5'i direkt kullanıyım dedi 17-18 yıl önce birisi emre belözoğlu'nun jipinin altında kaldı öldü. utanmadan basınımız emre'ye saldırdı. bakın e-5'e giren yaya yüzünden olan kazayı gittiler emre'ye yüklediler hatta emre uzun süre her gittiği stad da katil diye anıldı.
  burada da malın biri metrobüs yoluna girmiş ve metrobüs çarpmış o kadar. suç yayada.