şükela:  tümü | bugün
  • ak it tv canli yayin

abdullatif sener'in vahsi ormana dalan bir cesur yurek gibi akitlerin camur atmalarina karsi superman gibi gecirdigi yayin olmakta.

adam canli yayina gelmis , sarap hakkinda soyledigi sozu canli yayina getiriyolar. iski skandali dedi adam , chp'li belediyeler direk soymaya basliyormus.

anadolu selcuklularinda da yolsuluzluklar olmus onu da chp'ye baglayin.

yayinda 2 tane akit var, alttan koltukta da sivri bir cikinti var sanirim hic susmadan zirt pirt abdullatif sener'in sozunu kesiyorlar.

abdullatif sener'den akitlere '' kendi kendinize dus goruyorsunuz, bu dusler uzerine yorum yapiyorsunuz ''.
  • akit tv nin tarafsız kimliğine yakışır bir yayın.
  • yayına bakıyorum, soru soran tiplerin siyaset, ekonomi eğitim fala sorduğu yok.

dini istismara tam gaz devam ediyorlar, imam hatip kapancak mı, baş örtüsü kalkacak mı... tüm muhabbet bunlar etrafında.

imam hatip lisesi refaha kavuşturan yegane olgu mu hakkaten? şaka gibi. bu nasıl bir beyin yıkanmışlık, nasıl yancılık aklım almıyor.

edit : ahahha adam ağzını açıyor lafı tıkıyorlar, programa sanki chp'ye ana bacı sövmesini umarak çağırmışlar kendileri de akp milletvekili gibi sıfır tarafsızlık ile karşılık veriyorlar.
  • adama soru soruyorlar, cevap verdirtmeden lafini kesip baska konuya geciyorlar, akitlere karsi tek basina savasan bir kahramanin oldugu canli yayin.

edit: en sonunda abdullatif sener '' niye konusturmuyorsunuz, neden korkuyorsunuz agzimdan cikacak cumlelerden'' dedi ve ekrandaki akitlerin ikisi de birbirine bakakaldi. adamin zirt pirt lafini kesiyorlar, birakin konussun, ulan bunlar gazeteciyse benim yarragimdan da gramofon anteni olur. kesin akitlerin oturdugu koltuklari alttan zorluyorlar ya da koltuklarda dildo var.
  • karşıdaki tombik rahatsız, heyecanı ondan. yalvarıyor "cehape'ye de bir şey söyleyin" diye.

kameranın karşısında oturan benli kişi üstünü başını yırttı. "en son bursa'nın çemişkezek ilçesinden mehmet ağayı neden ihraç ettiniz bekir coşkun yazısı paylaştı hedö hödö" dedi.

abdüllatif şener handikaplı alıyor. yetişin komşular akit yamultuyorlar.

edit: uğur dündar mevzuundan aparkatı koydu, skip attı ortalığı.
  • melih gokcek'in 2 tane akrabasi canli yayinda su an. soru sorup cevap verdirtmeden kakafoni yapiyorlar. ulan bunlara sabretmek icin inanmiyorum dine falan ama peygamber sabri olmasi lazim insanda.

abdullatif reyiz'in hardcore yaptigi canli yayin olmakta. moderator denen akit son 1 saattir suremiz bitmek uzere deyip soru soruyor.

edit: abdullatif sener '' vaktimiz bitti diyorsunuz surekli ek sure geliyor galiba '' asdhashdajsdhasd
  • sonuna yetiştiğim ama gerilmeme yeten yayın.
    abdullatif başkan mübariz ibrahimovluğa soyunmuş anlaşılan.
  • adamlar kendi ipini çekti resmen. sordukları her soruda tuzağa kendileri düştü. haftaya da aynı konuğu çağırırlar umarım.
  • abdüllatif şener her ağzını açtığında "süre bitti" diye ziplamalarina yarildigim program. şener, chp ile ilgili bir türlü eleştiri yapmayınca en sonunda tombik "bırak yae" dedi ahahahha.