şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle (bkz: kelime oyunu)
    boş yere bok atmak istemem ama, görüntüleri izleyince siz de benim gibi düşüneceksiniz sanırım.

yarışmanın bugün yayınlanan bölümünde son sırada yarışan uzun boyunlu kızceğize bariz sufle verildi.
    kız önce “hiçbir fikrim yok” diyor cevapla ilgili, hemen ardından sert bir boyun hareketiyle soluna (yarışmacı yakınlarının ve çekim ekibinin olduğu taraf) dönüp bakıyor ve önüne döner dönmez butona basıp doğru cevabı veriyor.
    yakışmadı hiç.

kız üstelik gün birincisi oldu, şaka gibi...

buyrun ilgili bölümün videosu, 01:00:20'den itibaren efendim...

edit: kelime oyunu düzenli takip ettiğim nadir tv programlarından biridir. bu başlığı açma ve programın kendi başlığına aynı olayı yazma sebebim de duyduğum derin hayal kırıklığıdır.
    dolayısıyla, videoyu izlemeden yorum yapmamanızı rica edeceğim. "izledim ve sen haksızsın ibne" diyenlere saygım sonsuz; gerekirse tükürdüğümü yalar, özrümü dilerim.

edit 2: bende mi bir hata var diye defalarca izledim aynı dakikaları ve daha önce fark etmediğim bir detay fark ettim. lütfen arkadaki yarışmacıların bakışlarını da izleyin...
  • (bkz: işkur)
  • kız güzel, o yüzden sorun yok.
  • skandal kere skandaldır. oğlum; tv'de izlediğin herşey şov, reyting içindir. güzel kızı tabi üst tura atlatacaklar. yıllar önce izliyordum bu yarışmayı; format hala aynıysa şimdi birkaç gün sonra yine çıkacak bu kız. bu arada şu müthiş dikkatinizi yolda, trafikte falan da kullanın olmaz mı...
  • skandal falan yoktur. kadın ilk başta hiçbir fikrim yok diyor. sonra ali ihsan varol coğrafi bölge ve biraz yukarıda diye ipucu veriyor. kadın da hemen yapıştırıyor cevabı. bu kadar basit olay. ben de soruyu anlamamıştım coğrafi bölge ve yukarıda diyince anında kuzeykutbu dedim.
  • bazı insanların hakikaten işi gücü yok.
    ekranların en naif ve zarif programına attığınız boka bakın.
  • yarışmacının "hiçbir fikrim yok" diyerek sağa bakış atması ve "saliseler sonra "kuzey kutbu" demesi gerçekten bana da garip geldi.

bu arada ali ihsan varol, güzel bayan yarışmacılara bariz yavşıyor.
  • öncelikle (bkz: #82209425)

ilgili kızımız şaibesiz ve güzel bir performans gösterdi hafta finalinde, neredeyse hafta birincisi de oluyordu hatta.
    ama bu durum programın üzerindeki şaibeyi aklamıyor bence...
  • var uygulamasına bakan hakem gibi sadece kız güzel mi diye baktım hileyle hiç ilgilenmedim kız güzel kararım için;
    (bkz: oyna devam)
  • boynu çok uzun, afrika yerlileri gibi.