• cılız bir ayar girişimi.
    hilal aga "evinizde internetin başından kalkmayan" demiş. ssg de bunu masaüstü bilgisayara yormuş. kadın internet demiş, bilgisayar dememiş ki.

elde telefonla pekala evde internetin başından kalkmayabilirim. bunu yapan kişi de çok.
    olmadı ssg.
  • çok saçma değil mi lan? "internet başında oturup" kısmına yoo internet başında değil evde koltukta oturuyoruz cevabı mı gelecekti? buna da ayar demek. ne bileyim. tuhaf.
  • kendisi şöyle bir şeydir.

esra ceyhan'ın sabri bey'e sorduğu biz de kendisine soruyoruz.

(bkz: ne yapıyorsunuz ssg bey)
  • meltem banko’yu sevindiren tweet sözlük yeni avını buldu hayırlı olsun hepimize.
  • başarısız ayardır. mobilden girmek insanların çalıştığını vs. göstermiyor oysa. işyeri bilgisayarından da girilebilir veyahut benim gibi evde oturup mobilden de girilebilir.
  • entelektüel kelimesini doğru yazamayan kişinin entelektüel tweet’i.allah’tan o dediğin yarısı bizde yok ve sözlük olarak rahatız
    edit:imla
  • ssg burada diyor ki, benim kullanıcılarım bilgisayar başından kalkmayan loserlar değil, %75'i mobilden, yani cep telefonundan siteye bağlanan yazarlar diyor.

bu arada o entellektüelya da entelleküel değil entelektüel
  • hilal bunu anlayabilecek mi emin değilim beyler.
  • la hani "ben de artık sıradan kullanıcıyım" diyordun esesci kardeş. illa dedirtcen yani ssg topsun olm. ben niye erişemiyorum sözlüğün kullanıcı datalarına. ben de en az senin kadar sıradan sözlük yazarıyım.
  • mobilden giris oranindaki fazlaligi, kaka yaparken girenlere baglamanin daha gercekci olacagini gozardi eden tweet
hesabın var mı? giriş yap