şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rize yeni şehir stadyumunda oynanacak özel maç. saati henüz belli değil. istanbul'da olmamasıyla ve dolayısıyla gidemeyecek olmam üzdü.
  • rize seçimi güzel olmuş, özellikle hazırlık maçları için milli takımımızın farklı şehirlerde maç yapmasına hep sıcak bakmışımdır, ama 7 eylül'deki maçı düşününce bana biraz manidar geldi.

(bkz: 7 eylül 2018 türkiye rusya maçında açılan pankart)
    (bkz: share together shame forever)
  • atatürk stadyumu adını didi olarak değiştiren hatta bir stadı olduğundan haberi olmayan insanların yaşadığı şehirde oynanacak milli maç.
  • izlenesi bir karşılaşma.
    milli maç aralarını tabii ki sevenler azdır -ki ben de bayılmıyorum- ama geçen ay gençlerin o istekli oyununu gördükten sonra hem bu maçı hem de rusya maçını dört gözle beklememek elde değil.
  • muazzam pilot kamera açısıyla milli maç keyfimizi(!) katlayacak çaykur didi stadyumunda öncesinde tekbir sesleriyle teröristlere gözdağı verildikten sonra oynanacak maçtır. şimdiden heyecanlandık, tırnaklarımızı kemirerek maç saatini bekliyoruz. bizlere bu milli takım etrafında birlik duygusunu yaşatan tüpçüye ne kadar teşekkür etsek az.
  • tsi 20:30’da trt1’den naklen yayınlanacak maç.
  • (bkz: serdar gürler) den gol beklediğim maç.
  • bir hazırlık maçı, rakip kardeş ülke bosna-hersek ama ne hikmetse ilk düdükten itibaren top bosnalı oyunculardayken sürekli bir ıslık, yuhalama hasıl oluyor. rize gibi taraftar kültürü olmayan ve medeniyet yoksunu bir şehre maç verirseniz bu tarz çirkin görüntülere sebebiyet vermiş olursun eyy tff !
  • rize’de oynanan lig maçlarının aksine pilot kameranın stadyum localarının üst katından yayın yaparak yıllar sonra bu stadyumda ekran başında keyifle maç izlememiz sağlanmıştır.umarım lig maçlarında da beinsport şuan bulunan kamera konumundan yayın yapar.
  • maçta dikkatimi çeken tek şey futbolcu isimlerinin genelinin türk kökenli olması. hakan
    oğuzhan
    kaan
    cengiz
    okay
    yedekler de tarkan bile var. maçta horasan’da olsa iyi olurmuş.