şükela:  tümü | bugün
  • dünya'nın sahiplerinden birisi olan rothschild ailesinin mensubu bir orospu çocuğunun türkiye karşıtı pkk yanlısı açıklaması. yalnız pkk'ya nasıl soktuysak sesi rothschild'lerden çıktı. tarihini bilmeyenler bu vesileyle sahibini öğreniyorlar.
    bir orospu çocuğu katil ağlaması

zorunlu edit: bazı arkadaşlar bu rothschild'in o aileden olmadığını yazmış ama bahsi geçen rothschild ile bu aynı kişi. haricen bu soyadın tesadüf verildiğini düşünmüyorum. (bkz: https://researchdmr.com/)
  • göte göt dediği twittir.
    kürtleri pkk olarak gördükçe daha çok ağlarsınız siz.
  • ing türkiye'de azıcık hareketlenmişti, bence daha fazla zorlamasın.
  • çok acıtmışız herhal
  • altına savaş uçağı resmi koyarak, havhav falan yazarak cevap verilen tweettir. cahil cühela tiplere böyle dönemlerde internet yasaklanmalı, sadece diplomasi ve siyaset bilen seçili kişiler ile ciddi bir lobi faaliyeti yapılmalı. ve evet twitter bunun için önemli bir mecra.

örnek vereyim: mesela fatih tezcan gibi tipler türkiye'nin tüm haklı söylemlerini boşa çıkarırlar. benden söylemesi.
  • rothschild e bir rockefeller e iki..
  • "kürtleri pkk olarak gördükçe daha çok ağlarsınız siz."

asıl siz, teröristleri terörist olarak değil de kürt olarak gördüğünüz müddetçe çok ağlarsınız.

t: bir açıklama.
  • kendisi o ünlü bankacı rothshild ailesinden değildir. sadece isim benzerliği olduğunu blogunda kendi anlatıyor. zaten microsoft’ta çalışan bir ekonomist ve analist beyazyakalı. sadece türkiye’deki salaklar her twitini takip ediyor ve hatta takvim gibi gazeteler manşete taşıyor. şahsen de sordum kendisine e-maille ve söylediklerinin türkiyede ciddi yankı bulduğunu söyledim, baya da şaşırmıştı

bir başka david rothshild var, gerçek aileden olan, tipi de andırmıyor değil, ama o çevreci aktivist falan ve bu konularla ilgilenmiyor.
  • (bkz: #96436139) tam bir entry-nick uyumu olmuş. lümpen herif.
  • david rothschild şeytani kahkahalar atan, 128 yaşlarında, her yanından kanlar sızan gotik bir şatoda yaşayan kötülükler lordu olduğu için bahse konu tweet doğru rothschild'den değildir.