şükela:  tümü | bugün
 • bir grup pkklı yavşak ağlıyor.

  yavşakların yeni propagandası.

  sözde ışid'i bitirdikleri topraklarda ışid bombalı eylem yapıyormuş. bitirememişsin demek ki it oğlu it.
 • pkk dezenformasyonu ancak bu kadar güzel yapılabilirdi.

  hayır bir de sorsan sosyalist falan bunu yapan.
  tamam kardeş, abd gelsin ışid ile savaşsın, ypg'yi ihya etsin.
 • ete para vermeme temalı bir kamu spotu sanırım. bizce bir sorun yok yani, birbirinizi istediginiz şekilde gebertebilirsiniz.

  edit: imla
 • pkk=işid=ypg=sdf=yps olduğundan ne bok yerlerse yesinler o onu vursun öteki diğerini vursun. geberip gitsinler. bizim askerimize polisimize bisi olmasın da.
  bir de şöyle birşey var biz suriye ye girmeseydik isid böyle saldırı yapmayacak mıydı? sanki pkk ile isidin ne olduğunu bilmiyoruz.
 • türk insanına iftira atan bir haşeratın açtığı başlık. bu bölücü şerefsiz için emniyet gerekeni yapacaktır mutlaka.

  edit : başlığı açıp kaçmasın şerefsiz . türk halkına ışid'çi diyen bu mezopotamya eşeğinin yazdığı : https://eksiup.com/p/2v260168nhur

  edit 2: ilk kansızın yazdığını linkleyemeden alta bir kansız daha gelmiş.
 • sözlük zıpırları yine enteresan.
  başka bir şehirden insanların savaştan/bombardımandan kaçış görüntüleri yayınlanıyor; "bunlar yalan, türk ordusu sivilleri bombalamaz" diyorlar.

  kamışlı'da siviller hedef alınarak bir restoranın önünde bomba patlatılıyor ve bu eylemi anladığımız kadarıyla ışid üstleniyor, "gebersinler" diyorlar.

  dünya medyası, türkler, kürtler'e saldırıyor diye haber yapıyor, "bunlar propaganda, kendimizi iyi ifade edemiyoz, masada çok kötüyüz ama sahada var ya üfff... bizim savaşımız pkk ile, kürt türk kardeştir, bakın bizde bi sürü kürt yaşıyo" diyorlar.

  her senaryoya karşı bir ezber var, ancak bu ezberler arası tutarlılık sıfır. bir kez bile "ulan ne dedim ben şimdi?" demiyonuz mu gençler?
 • ulan türk ordusu güneyi vuruyor ama inleme sesleri buradan çıkıyor. aslanmlarım nasıl koyduysa artık türklere hakaret etmeye varmış iş.
 • kamisli suryani sehriymis, midyat, seyfo gulunecek, gulun bakalim.

  yillardir kamisli kurt sehri diye yirtiniyordunuz hani nooldu? nusaybinle kamisli yanyanna iki kasaba. hendek savaslari zamani sınırın altindan tunellerle bomba tasirken de suryani kenti miydi? bu savas bitecek nasil olsa, kamisli bahsi gecince bizim oralara sozumuz olmaz, gidin sehrin sahibi suryanilere sorun diyecek misiniz? rejimle bolustugünuz kamisliya isid ne ara geldi üc gunde? daha 24 saat once nusaybine roket atiyordunuz kamislidan, ne ara isidciler geldi oraya?
 • başlık sahibi dezenformasyoncusuna göre (bkz: süryani) şehri olan (bkz: kamışlı)'nın adını neden element uydurup (bkz: qamıslo) yaptınız onu da sormak isterim. haberiniz olsun (bkz: tel abyad) eski adını alacak hatta (bkz: ayn-el arap) bile gidin yardım edin örgütünüze.
 • (bkz: dezenformasyon)

  bu ve bu gibi hesapların acilen emniyete ihbar edilmesi gerekir. ışid'den bize ne amına koduğumun kekosu.

  emniyetgm
  online ihbar