şükela:  tümü | bugün
 • edit:
  non mi avete fatto niente adlı arkadaşımız mesaj atmış
  maalesef 8 şehit, 35 yaralı basimiz sag olsun

  lanet olsun teröre

  kaynak
 • fotoğraflar gerçek ise ciddi bir can pazarı söz konusu.

  inşallah sadece yaralanmışlardır.
 • adi herifler askerin karşısına çıkacak cesaretleri olmadığından ancak sivil halka saldırabilirler.
  o kadar şerefsiz insanlarla mücadele ediyoruz işte. kahpelik bunların yaptığı.
 • üst edit: bir takım hassasiyetler nedeniyle videoyu erişime kapattım. zaten twitter'da yeterince dolaşıyor.

  gelen nefret içerikli mesajlar üzerine edit(bu edit de demirbaşım oldu sayenizde): birçok 'entry'imden de okuyabileceğiniz gibi ben, devletin kolluk kuvvetlerine yani tsk'ya, jandarmaya ve emniyete iş yapan bir şirket sahibiyim. bölgede yaşıyorum. hâlâ bana "senin kocan da kürt" yazanlar, küfredenler var. yani bir kadını kendinize zorla küfür ettiriyorsunuz; ulan orospu evlatları, benim ya da benim kocamın gittiği kaç üs bölgesine gidip hizmet verdiniz de konuşuyorsunuz? eğer bana bölücü mesajlar atmak istiyorsanız, eğer (bakın açıkça yazıyorum) götünüz yiyorsa tc kimlik numaranızı da ekleyin. bizim burada dibimizde bombalar patlarken, bana oturduğunuz yerden klavye delikanlılığı yapmayın.

  çok üzülerek görüntüleri paylaşıyorum.

  ne desem boş...
 • piç kurularının saldırısıdır. bütün dünya bu kancıkları şu an barış elçisi olarak görüyor ya ona yanıyorum.

  https://twitter.com/…tatus/1182673077991292933?s=21
 • kansız mahlukatların gücü sivillere yetiyor. bizim ılık götlü kendini aydın sanan tayfa hala bu canavarları hümanist özgürlük savaşçıları diye adlandırıyor. teröristleri temizlemek için başlatılan operasyonu her gün kınayan sözde medeniyet temsilcisi avrupa ülkeleri ve abdnin, siviller ölürken sesi çıkmıyor. iki yüzlü kansızlar. milletimizin başı sağolsun. çok üzgünüm...

  edit: @binmuhtesem1 uyardı. öfkeyle kullandığım o.cocugu küfürü kadınlarımızı aşağılayan bir dile neden oluyor. kadınlarımız başımızın tacı, ilgili kelimeyi çıkarttım.
 • sınırda bulunan gazetecilere karşı ayrıca bir saldırı olmuş. fakat işin enteresan yanı saldırıdan önce yabancı basın mensuplarının orayı terketmesi olmuş.

  nasıl bir kumpas var bilinmez. allah orada olan bütün türk askelerini korusun.
 • orda öğretmenlik yapan tanıdığım kız memlekete döndü. baştan beri bir şey yok mardin'e geçicem korkmayın diyordu bugün geldi. şimdi de şey diyor ben sizi korkutmak istemedim orası resmen savaş alanı siviller yaralı, ölü. öyle korktum ki öğrencilerimi tanıdıklarımı hep buraya çağırdım gelin kalacak yer buluruz dedim diyo. olan yine sivil halka oluyor. sınırlarımız delikli kevgir zaten. amerikanın izin verdiği kadar öleceğiz.
  (ya manyak mısınız öleceğiz derken askerlerimiz ve sivil halkımızı kastediyorum)
 • sözlükte bulunan pkk'lıların dikkatini çekmez böyle başlıklar. kobani'den canlı bomba gelir pkk'yı savunurlar, şehir içinde yaşayan insanların üzerine havan mermisi atarlar yine savunurlar ama tsk bu mayın eşeklerine operasyon yaptığı vakit, "savaş kötü bir şey ühühühühü" derler.

  sanki ben askerimin savaşmasını çok istiyorum. bu orospu çocukları yüzünden silahlanacağımıza o parayı eğitim ve sağlığa harcarız. parasını geçtim benim abim, babam, kardeşim niye bu şerefsizler yüzünden hayatını kaybetsin.

  teröriste operasyon düzenlemek yanlış bir şeyse ve bunu rahatça ifade edebiliyorsanız böyle ifade özgürlüğünün amına koyayım.
 • terörü, teröristi yada dolaylı bu piçleri destekleyen her kimse analarını soylarını soplarını sikeyim..

  sivil yerlere havan topu atmak nedir lan kansız piçler. gebereceksiniz çaresi yok teker teker kül olacaksınız orospu çocukları..

  aslan parçalarını, bebekleri, çocukları, masum vatandaşları hedef alan saldırıdır.

  edit: küfürlerim için özür dilerim, burada bu üslup ile konuşmak doğru değil ama tutamadım kendimi görüntülerden sonra içimden geçenleri yazdım.