18 entry daha
  • tatava yapmadan kazanıp yolumuza bakmamız gereken maçtır. dünyanın büyük çoğunluğunun şu sıralar ülkemizi kınadığı düşünülürse hakem konusunda bir miktar paranoya kasmadım değil... inşallah kazanır geçeriz.
  • burak cenk yanyana oynamalı. hakanı da biri kessin artık olmuyor. zorlamanın alemi yok. abdulkadir parmak ve uğurcan çakır da muhakkak olmalılar. fazlasıyla hakettiler milli takımı.
  • kesinlikle çift forvet çıkılması gereken , doğu alt c blokta eşimle birlikte izleyeceğim maçtır, umarım bol gollü güzel bir maç olur..
  • 2 bilet arıyorum kategori farketmez
  • adamlar en son izlanda'ya 4 attılar. içimde bir sıkıntı var. bence berabere bitecek.
  • maçın bu dönemde ve türkiye de oynanması seyirciler ve futbolcular için ayrı bir motivasyon olacaktır. 1 den 1 e tapuyu basın
  • hiç bir önemi yoktur. bu maçtan sonraki 3 karşılaşmalarımızdan izlanda maçını kazanmamız halinde finallere katılmaya hak kazanıyoruz. bu yüzden sonuç ne olursa olsun keyif veren bir futbol izlemek istiyorum
  • milli takımın yuvasına dönmediği maçtır, milli takımın yuvası izmir'dir, göztepe gürsel aksel stadyumu'dur.
  • milli takımın her golde asker selamı vermesi beklenilen maç. kazanacağımızdan şüphe yok
  • pasoligsiz girilebilir mi diye merak ettiğim maçtır.
459 entry daha
hesabın var mı? giriş yap