şükela:  tümü | bugün
  • yavşak amerikalılar dalga geçiyordu bizimle "az kalsın hindilere yenilecektik ehe ehe" diye. horozlar verdi işte elinize.
  • nando de colo son 53 saniyenin içinde kendisine yapılan taktik faullerde 8'de 7 attı. bizim maçımızla* kıyaslamak için başka bir şey söylemeye gerek var mı bilmiyorum.
  • avrupa basketbolunu küçümser sadece staff bile yeter dersen çeyrek finalde evine dönersin işte.
  • abd yarı final görmeden evine gidiyor. seneye olimpiyatlara herkesi alıp gelirler.
  • gobert takım arkadaşını sonlarda iyi blokladı. bu adamı all-star olamadığı için ağlattınız. çin'de haddini bildirdi.

edit: o turnuvaya gelmeyen abd yıldızları, yani bu sene efendim nba'e odaklanacağım diyen adamlar, sene içinde nike ile el ele verip ne kadar vatanı sevdiklerine dair reklam yapacaklardır. aha lebron james'i görüyorum ben şimdiden. 2020 tokyo'da da onlar oynar. bu turnuvada emek sarfeden oyuncular oynamaz.
  • abd'nin olimpiyatlara dream team ile geleceğini gösteren maç.
  • maçı oraya kadar getiren mitchell yerine rezalet bir maç çıkaran kemba’ya son periyotu komple emanet edersen öyle eline verirler popovich efendi .
  • rudy'nin amerika'yı goberttiği maç. 21s,16r,3bl,2as, 36 pir nedir yahu?
  • yalnız maç böyle biterse yarı finalde bizi efsane bir arjantin-fransa maçı bekliyor.
  • maç saat 14:00’te. s sport ekranlarından canlı yayınlanacak.

tahminim fransa abd’yi eler.

edit: tahminim tuttu fransa abd’yi 89-79 yendi. abd 2006’dan beri ilk kez resmî bir maçta yenildi. serbest atışlar kaçmasaydı bu şeref bize ait olacaktı:(