şükela:  tümü | bugün
 • 11 eylül 2019 tarihinde dalaman atakent kavşağı'nda(ölüm virajı) meydana gelen elim kazadır.

  ortaca çözüm koleji servisi şöförü kırmızı ışıkta geçmiştir, damperli ise frene bile basmamıştır.

  maalesef bu kaza sonucu bir öğrenci vefat etmiştir.

  vefat eden öğrenci

  kaza haberi

  kaza anı
 • (bkz: kendi başlığına ikinci entryi giren ezik yazar) olarak yaftalanmayı göze alarak yazıyorum ki; bir öğrencinin vefat ettiği, iki öğrencinin ölüm kalım savaşı verdiği ve 17 öğrencinin yaralandığı bu kaza sol frame'deki herhangi bir saçma salak başlık kadar ilgi çekmemiştir.

  okuldan gelen kızımın verdiği ve sınıftaki bir arkadaşının polis babasından öğrenilen detaya göre: servis şöförü önce bir öğrenciyi almayı unutuyor,dönüp onu alıyor ve bu dönüşteki zaman kaybını kapatmak için kırmızı ışıkta geçiyor. tüm bu facia tamı tamına 7 saniyelik acele ile gerçekleşmiş...

  yazık ki ne yazık

  edit: noktalama işaretleri düzeltildi
 • uzucu.

  insanin cocugunun olmesi de en kotu sey sanirim.

  olmek ama hissetmeye devam etmek gibi
 • ulan o kadar bekledin gerizekalı angut 5 saniye daha bekleyemedin mi?

  beynini siktiğimin salağı şoför yüzünden gencecik bir canın yitip gittiği kaza. bu amına koyduklarıma kırmızı ışığı falan öğretmenin imkanı yok. sığır sürüsü.

  edit: altta bir amip var gördüğümüz şeyden şüphe etmemizi isteyen. amına koyim 7 saniye kala geçti diyor bütün görgü tanıkları sen ordan 144 pikselle nasıl anladın acaba servise yeşil yandığını? boş boş konuş ömrün boyunca yaptığın gibi.

  edit 2: silip kaçmış ehehe iyi kaçtın kardeşim yakalayamadık. https://eksiup.com/p/c2107362wy47
 • bir adet kırmızıda geçen şerefsiz yüzünden olan elim kaza.

  bitlis’te 10 kişinin öldüğü kazadan sonra malesef gün içinde sözlükte okuduğum 2nci kaza haberi.

  yine de malum kadının koltuk altı kadar ilgi çekmeyecektir.
 • trafik kanunu acilen değişmeli. ölümlü ve yaralanmalı kazaya sebep olan ve suçu ispatlananlar cinayet ve cinayete teşebbüs suçu ile yargılanmalı ve temyizi olmamalı.

  ölen çocuğumuza tanrıdan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim.
 • şu an ankara istanbul yolundan yazıyorum. yol kamyon dolu ve çoğu birbirini sinyal vermeksizin sollayıp duruyor.

  lan şu lambalara ışıklara az dikkat edin. sollamadan önce sinyal evirn. ışık kırmızısysa geçmeyin ya işte. kırmız ışıkta geçmek kimseye zaman kazandırma. az aklınızı kafanıza alıp düşünün.

  vefat eden öğrenci nin ailesine baş sağlığı dilerim.
 • orospu cocugu serviscini kirmizi isigi bekleyemeyip gecmesi sonucu ayse korkut isminde gencecik bir fidan hayatini kaybetmistir.
 • kırmızı ışıkta geçen bir adet katil servis şöförü ile kavşağa son sürat giren bir adet katil kamyon şöförünün el birliği ile gencecik bir kızı katlettikleri kazadır.

  hergün o kazanın olduğu o kavşaktan geçiyorum ve ayda yılda bir gördüğüm trafik polisi bu sabah tüm servis araçlarını durdurup kontrol ediyor. çünkü bu ülkede işini yapması gereken kurumların harekete geçmesi için birilerinin ölmesi lazım illa ki... hem bir iki güne kalmaz, kaza unutulur, yine birileri katledilene kadar herşey yine eski haline döner zaten.
 • trafik ışıklarına bile uymayanların şöförlük yaptığı yerde 2 öğrenciyi kaybettiğimiz kaza. haberi duyunca moralim sıfırlandı.

  hee bi de ne demişti şair; medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar! keşke o medeniyeti canavar olarak görmeseydik. asıl medeniyetsizlik bizleri canavarlara dönüştürdü.