şükela:  tümü | bugün
  • karanlıkta çiğ et ile beslenen önderimiz yalovalı fizik dahisi hiper tansiyon muharrem ince bey kurultay öncesi sahaya çıkıyor.

her zamanki gibi sağlı sollu yardıracaktır.
  • sevgili halkımız şunu anlamamaktadır veya olanın farkında değildir:

ekmek için ekmeleddin faciasından sonra, merkez sağda lider kalmamışken, "reis" de artık paslanmışken, an itibariyle chp tek başına 3 lider adayı(yavaş-imamoğlu-ince) çıkarmaktadır. bu adamlardan hangisinin türkiye'yi yönetmede en iyiyi başarabileceğini tartışabilmektedir.

bu inanılmaz bir dönüşüm toplumumuz adına. mevcut durum siyasal islam denen kan emiciler ve esnaf iktidarının solduğunun, atatürkçü kesimin yükselişinin, dolayısıyla da liyakat ve bilimin önder edildiği, din sömürüsünün azaldığı, özgürlüklerin ve demokrasinin güçleneceği bir döneme girişin göstergesi.

ama her dönüşüm sancılı olur. bu sürecin kolay geçmeyeceğini bilmeliyiz. fakat belki bir umut çocuklarımıza daha güzel bir gelecek kalır. bir umut.
  • uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar kral geri döndü
    m.ince
  • "tayyip erdoğan 94 seçimlerinde istanbul genel evine gitti oy istedi. yanlış mı yaptı? doğru yaptı."

puhahahahahaha
  • soylendigi gibi nagehan hanim tarafindan rahatsiz edilmeyecek tam tersi parlatilmaya calisilacaktir. ekrem imamoglu ismi ortaya ciktiktan sonra muharrem ince ismi, tabir yerindeyse tedavulden kalkmistir. chp icinde farkli kutuplar olusturmak siyasi hesaplari olanlar icin gayet mantikli bir strateji olacaktir. muharrem bey her firsatta ismini guncel tutma cabasini gostererek chp genel baskanligi ve baskan adayligi isteginin surdugunu belli etmektedir. turk halkina buradayim, bir yere gitmedim mesaji vermek istemektedir.
  • ince'nin bu tarz çıkışları kitleleri erdoğan'ın yanına itiyor.sizin hoşunuza gidiyor olabilir ama mevzu bu değil ben de biliyorum 1000 odalı sarayın görgüsüzlük ve israf olduğunu ama kimse böyle ikna edilmez.imamoğlu'nun yaptığı gibi güler yüzlü olmak lazım.çomar doğruyu yanlışı bilmez kendisine yakın olanı seçer.
  • çok özlemişim.2018 haziran ne guzeldi.
  • hahahahah davutoğluna başçavuşun eşeği miydin diyecekti düşündü biraz zabıta çavuşu musun dedi :d
  • değişimin olabileceği inancını bizlere aşılayıp, umutlarımızı yeşerten ilk kişidir muharrem ince. değişime muharrem ince ile inanmaya başladık, ekrem başkan ile değişimi yaşadık.
    kim ne derse desin, ince başkadır...

bundan birkaç sene sonra mevcut iktidarın nasıl değiştiği anlatılırken, tarih muharrem ince’yi de unutmayacaktır.
  • muharrem ince'nin biraz ofke kontrolunu kaybettigi program. hareketleri ve konusma tarzi sinirli gorunuyor.

tuncay ozkan'a atarlandi, chp yonetimine atarlandi, nasil olsa is bitti sikerim atini timarini tarzinda takiliyor.