şükela:  tümü | bugün
222 entry daha
  • "tayyip erdoğan 94 seçimlerinde istanbul genel evine gitti oy istedi. yanlış mı yaptı? doğru yaptı."

puhahahahahaha
  • seviyorum bu adamı ya puahahahah

--- spoiler ---

tayyip erdoğan gitti 1994 seçiminde genel evden oy istedi yanlış mı yaptı? yoo!

--- spoiler ---
  • gecenin olayi nagehan'a (bkz: belki sizde bana oy verdiniz) ben suleymancilari nerden bilim demesidir.
  • nagehan yine konuşmayı bozmak için süleymancılardan filan konuşmayı bozmaya çalıştı. ince, rte 94 seçimlerinde genelevi ziyaret ederek oy istemiştir dediğinde nagehan'ın ağzı burnu yamuldu.
  • muharrem ince'yi bu kadar ağır eleştiren insanlara şunu sormak istiyorum. haziran 2018'de ekrem imamoğlu aday olsaydı sonuç farklı olur muydu? bu soruyu şunun için soruyorum. olguları neden kendi içerisinde değerlendirmiyorsunuz? neden hala geçmişin kiniyle hareket edip yok şu seçim gecesi şuraya çıkmadı açıklama yapmadı diye sitem ediyorsunuz? muharrem ince'nin şu an var olması adayım demesi chp'ye zarar vermez. aksine ince'nin dediği gibi farklı alternatiflerin ortada olması ve insanların hafızasında bulunması kötü müdür? ince'yi radikal ve ayrıştırıcı dil kullanıyor diye eleştiriyorsunuz ama asıl anti demokratik davranan sizsiniz. ince'nin buraya çıkması imamoğlu'na zarar vermez imamoğlu işini yaptığı sürece. ince'de belaltı vurmadı vuracağını da zannetmiyorum ona. bu ona karşı fikrimi değiştirir.
  • muharrem başgan küsküyü veriyor. yürü be başganım.
  • yayını kaçırmışım hatta hiç haberim olmamış iyiki de olmamış

sen artık tarihin tozlu yapraklarında yerini almış birisisin ince

lütfen toz kaldırma unutulup gidiver alerjisi olan var astımı olan var toz kaldırma lütfen.
  • tayyip erdoğan hayat kadınlarından oy istemesi hakkında ;
    erdoğan hayat kadınlarından oy istedi

1989 yerel seçimlerinde gerçekleşmiştir
  • ince bir şey söylemeye kalkınca "birazdan birazdan ehüğehüğ" diyerek kesildiği yayın. her konuda birazdan diye diye 2 saati geçirdiler, hala konuşamadı adam.
  • kamera döndüğünde sevilay 'ın kafasına biri eşarp geçirsin. o ne hal öyle, saçlar iki karış yağ içinde, kaşlar ilkokul çocuğu resim dersinde kuru boyayla çizilmiş gibi üç parmak kalınlığında. akparti yalamaktan fırsat bulunca kendine bak biraz sevilay.
58 entry daha