şükela:  tümü | bugün
  • nagehan alçıya yine yazık olacağı yayındır. bu kadının hakkından bu adam geliyor sadece.
  • mekanın sahibi geri geldi.
    izotop muharrem ft. kuantum - diss to nagehan
  • imamoğlu, babacan varken muharrem ince'nin esamesi okunmaz artık.
    o da kaybetti biz de onun gibi birini cumhurbaşkanı yapamadığımız için kaybettik.
  • bu gece ekrem imamoğlu’ndan beş gömlek üstün olduğunu, daha samimi olduğunu, daha büyük umut olduğunu habertürk ekranlarında herkese gösterecek sayın ince.
  • muharrem doğu konusunda hatalı cevaplar verecek çünkü sakin kalamayacak sonuç olarak a haber'e bir haftalık haber bandı üretmiş olacaklar.
  • siyasi tuzak yayınları dikkat
  • nagehan denen kadın hâlâ bu ülke sınırları içinde tv'de yer bulabiliyor ya her şeyin düzelebileceğine olan ümidim artıyor aslında.

bu kadın hâlâ, utanmadan tv'ye çıkabiliyorsa her şey mümkün olabilir.
  • değişimin olabileceği inancını bizlere aşılayıp, umutlarımızı yeşerten ilk kişidir muharrem ince. değişime muharrem ince ile inanmaya başladık, ekrem başkan ile değişimi yaşadık.
    kim ne derse desin, ince başkadır...

bundan birkaç sene sonra mevcut iktidarın nasıl değiştiği anlatılırken, tarih muharrem ince’yi de unutmayacaktır.
  • eski günlerin hatrına izleyeceğim canlı yayın.
  • nagehan a pecete verin.

direkt edit: ici fesat olanlar yanlis anlayacak, aglatir falan muharrem basgan o yuzden pecete dedim.