• tesadüf olmayan durumdur. onca insandan imamoğlu'na denk gelme ihtimali?
  • açık ve net "koltuğun sallantıda" mesajı verilmiştir. imamoğlu ise lafı gediğine oturtmuştur.
  • müridlerine "bakın duam tecelli etti" diyecek angutları çıkaracak olay.
    adamlar uydu düşürdük diyor, sandalyeyi mi taraf etmeyecek.
  • “ikinci kez oturursam sağlam otururum.” demiştir
  • beceriksizliğinden değil sandalyenin kırık olmasından dolayı düşmüştür. attan düşmemiş sonuçta*
    (bkz: attan düşen başbakan)

o düşerken ki ve düştükten sonraki görüntüleri boy boy fotoğraflanmadıysa ve basına sızdırılmazsa ben de hiçbir şey bilmiyorum bu hayatta.
  • kendilerince mesaj vermeye çalışıyorlar ekrem başkana. elinizden geleni ardınıza koymayın, biraz yüreğiniz varsa alın o koltuğu..
  • milyon dolarlık sarayda kırık sandalye var ve ekremi bulmuş ilginç. yanlız ekremin cevabı kinayeli))))
  • yıllar sonra ekrem başkanla, cumhurbaşkanlığı seçimini nasıl kazandığı hakkında bir röportaj yapılacak. imamoğlu tam olarak bu günü işaret edecek ve diyecek ki “kırık sandalye verdiler, ben de sağlamına oturayım dedim”

edit:imla
  • demek ki sandalye 5000tl falan! israfa girdiğine göre. bizim hayri abinin kahvede oturduğumuz 50tl lik sandalye maçta gol olunca üzerinde öküz gibi zıplamamıza rağmen kırılmıyor. sanırım kırılsa israfa girmeyeceğinden.
  • ekrem imamoğlu’nun siyasi zeka örneği bir hazır cevap cümlesinin daha tarihe geçmesine sebep olan olay.
hesabın var mı? giriş yap