• (bkz: külliyenin mobilyalarının kalitesiz olması)

itibardan tasarruf edildiğini gösterir :(
  • herkesin isimlerinin önceden yazıldığı sandalyelerden birinin kırılacağı tutmuştur. yoksa kesinlikle "koltuğun sallantıda" esprisi içermeyen, tesadüfi bir doğa olayıdır.

ekrem imamoğlu'na sağlı sollu, irili ufaklı ve seviyesizce saldırıyorlar da neyse ki kendisi karşısındakini rahatlığıyla çatlatabilecek olgunlukta bir insan.

muhabir : toplantıda işten çıkarmalar konusuna değinen erdoğan, sizden mi bahsetti?
    e.i. : bilmem, ben üstüme alınmadım.

ajsjajshfh
  • ekrem başkan. aman dikkat et gözünü seveyim şimdi bi de buradan mağdur olduk, bilerek kırdı, kayyum muhabbeti falan çıkmasın.
  • devraldığı koltuğun temelinin çürük olduğunu gösterir. ikincisinde sağlam otururum diyerek de ayarı vermiştir.
  • o sandalye özel olarak kırılsın diye hazırlanmadıysa ben de bir şey bilmiyorum.
  • ya hepiniz çok yüksek iq sunuz ya da ben çok gerizekalıyım ya da ikisi birden çünkü ben bu cümlede ne gibi bir derinlik var anlamadım. adam a dese lafı gediğine oturttu diyecek kadar sempatizan olmayın bunlar geçtikten sonra da size muhalefet olmakla uğraştırmayın.

edit: ayrıca belirtmeyi unuttum, olayın tesadüf olma olasılığı çok düşük. birileri yapmışsa bunu yapanlar karaktersizliklerini sergilemişler.
  • ava giderken avlanmak diye buna denir . ekrem başkanımız fesleğen gibi oturtmasa yandaş medya taşşak salatası yapacaktı . ama bilezik gibi giydirince çıt yok
    ahahahahahhaah
  • boş buldum mu koyarım demiş eko
  • hatalı isem kendi cebimden karşılarım deseymiş keşke. bizim siyasilerin aklına böyle şeyler neden hiç gelmez merak ediyorum.
  • aslında imamoğlu 2. sandalyeme oturuyorsun demeye getirmiş fakat reis sanki anlamamış gibi geldi bana
hesabın var mı? giriş yap