şükela:  tümü | bugün
  • turkiye'nin 17 yıldır ayılamama sorunu var. bugüne özgü değil.
  • yukarıdaki suser türkiye geneli diye bence vicdanlı davranmış. tüm galakside var bu sorun. acil başlık düzeltilmeli
  • bugün ben de dahil, kimi gördüysem uykusunu alamamış ve mayışmış halde.havadan mıdır nedir bilemiyorum.
  • +20 gün boyunca 02.30 yatıp 09.30’da kalktım bir gün uykusuzluk çekmedim. bugün 03.00’da yatıp 11.30’da zor kalktım.
  • 5 gündür yaşadığım sorundur.
  • ekşide 30 kişi yaşadıysa kesin türkiye genelidir.

veya 50 kişi seks yapıyosa şu an türkiye genel seks diyebiliriz. nasıl olsa götten atmak serbest.
  • çok önemli bir başlık gerçekten. (bkz: amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun)

gördüğün 10 kişinin 10'u da uykusuzsa bu nasıl türkiye geneli oluyo sayın suser?
  • beş buçuk saat uykuyla dipçik gibi uyanıp işe gittim. yok öyle bir sorun dağılın.
  • şu çöp başlıklarınızdan gerçekten nefret ediyorum ve altına “ay ben de öyle oldum inanamıyorum” türevi entry döşeyenleri engellemek istiyorum artık.

kardeşim onbinlerce kişinin her gün girip okuduğu yazdığı yere bugün dinç uyanmam da yazsan, başım ağrıyor da yazsan, karnım acıktı da yazsan, sevgilim beni terketti de yazsan zaten seninle aynı şeyi yaşayan pek çok kişi çıkacak. mal bulmuş mağribi gibi neden mistik anlam çıkarmaya çalışıyorsunuz anlayamıyorum gerçekten.
  • almanyadan da hissedilen ayilamamadir.