şükela:  tümü | bugün
 • yaklaşık 3000 kişinin hayatını kaybettiği 11 eylül 2001 saldırılarını haklı gerekçelerle "abd yaptı" diyebilenlerin 15 temmuz 2016 darbe girişimine kayıtsız, şartsız, sorgusuz, sualsiz inanmasıdır.

  ulan bu teslimiyetle allah'a inansanız bugün ahvalimiz bu olmazdı bee!
 • inanmak degil o, inaniyormus gibi yapmak.

  begenin veya begenmeyin insanlarin bankadan para cektigi icin gorevlerinden uzaklastirildigi sacma sapan bir ortamda inaniyormus gibi yapana da kizamiyorum. bunlarin cogu aptal degil ama bu sebepten isini kaybeden insanin ikinci bir sansi yok. oyle pis bir damga vuruluyor ki sonrasi ne ozel sektor ne devlet. baba parasi, tarlasi bahcesi vs. de yoksa ailesiyle acliga mahkum olmak bunun sonucu.

  limon sat serefli yasa bile bu ortamda hayal.
 • konunun kokusunda fetö var.

  bakın bunlar böyledir, mevzunun boyutuna bakmaksızın, neresinden yakalarsa sulandırma gayretindedirler. yeter ki konu onlara değsin bir şekilde. 2009 sonrası stv haberlerini düşünün ergenekon-ergenekon-ergenekon.
  ya da 2013 sonrası stv haberlerini düşünün yolda yürüyen amcanın ayağına batan dikenin sebebi rte...

  bir bilinç oluşturma gayreti var her hamlelerinde, bunu da bilinci her yönden sararak yapıyorlar. bir sürü küçük taş atıp dolduruyor normal düşünen insanın zihnini.

  bunu muhalifler için söylüyorum, ak parti taraftarları için değil. bütün bu çalışmalar muhalifleri kanalize etmek adına yapılıyor.

  durmuyorlar, durmayacaklar.

  hayatının hemen hepsini harcayıp general olmuş adamların süzme geri zekalı gibi davranıp, bütün hayatlarını harcamak pahasına bir tiyatroya dahil olduklarına inanmanızı istiyorlar.

  adam kurmay albay mesela, kurmay albay diyorum bak, yeri geldiğinde bir ülkeyi sırtlayıp götürecek bilgi ve donanıma sahip yani, sen bunun bir tiyatronun parçası olmayı kabul ettiğini iddia edene inanıyorsun.

  allah akıl fikir versin.
 • (bkz: #68953852)

  sulandıran ben değilim sevgili dostum. sulandıran darbe komisyonunun başına fetöcü atayan akp ve genel başkanıdır. akp hariç heryere dokunan siyasi irade güdümlü iktidar ve saraydır.
 • onun bunun çocukları 11 eylül ile ilgili sadece tek görüntü var, onun da bilgisayar ortamında hazırlandığı aşikar. bir yolcu uçağı o kadar alçaktan nasıl manevra yapabilir? 15 temmuzla ilgili yüzlerce görüntü var. 15 temmuza senaryo diyenleri aziz şehitlerin ruhu çarpsın. allah belanızı versin. 250 vatandaşımız senaryo gereği mi şehit oldu? solcu geçinen amerikanci şerefsizler. 15 temmuzla ilgili yeni görüntüler halen servis edilmeye devam ediyor. neden 11 eylülle ilgili görüntü yok? diye düşünemeyecek kadar embesil şerefsizsiniz. bu görüntüler müjdat gezen tiyatrosunda mi çekilmiş? fetonun reklamları da bir şeyler anlatmıyor mu?