şükela:  tümü | bugün
  • türk psikolojik gerilim filmi olan 11 filminin konusu şöyle: üniversite son sınıf öğrencisi zeynep; otoskopi rahatsızlığı bulunduğu için, ilaç tedavisi ve psikolojik tedavi almaktadır. nişanlısının ölümünden kendisini sorumlu tutan zeynep, zaman zaman kendisini dışarıdan izlediğini hissine kapılır(otoskopi) ve çeşitli sanrılar yaşar. zeynep’in bu durumundan; sevgilisi barış ve en yakın arkadaşı ilke de etkilenmekte ve hayatları karmaşa içinde sürüp gitmektedir. bir gün ileri düzeyde sanrılar yaşayan zeynep, psikoloğunun önerisi reddederek tedaviden kaçar ve kendisini takip eden diğer kendisi ile yaşama alışmaya karar verir.

yapımcılığını carat filmin üstlendiği filmin yönetmeni can varol, senaryo ise ali cumhur demir imzalı.

yapım: carat film
    yapımcı: murat barutçu & zeynep barutçu
    yönetmen: can varol
    senaryo: ali cumhur demir
    kurgu: aziz imamoğlu
    görüntü yönetmeni: hüseyin çamtepe
    sanat yönetmeni: özge varol
    müzik: serkan çinioğlu
    dijital medya: alaattin çağıl
    renk düzenleme: okan heptaş
    ses düzenleme: umut öyken
    ses: tarık demir
    yardımcı yönetmen: cihan tekinalp
    reji koordinasyon: esin ayaz
    ışık: erdoğan ergün
    makyöz: funda nigar boldurmaz
    prodüksiyon: mustafa özçelik & çetin ünlü
    uygulayıcı yapımcı: ali cumhur demir

oyuncular: zeynep gülay, anıl can yılar, cansu şahin, osman cavcı, ufuk avcı, kristina ıvanova, suat inal, aynur aykut ve m. özcan varaylı
    sponsorlar: usmed(uluslararası sosyal medya derneği), webtekno
  • ben de abone olmuştum bugün yeni bi teaser paylaşmışlar. türk filmlerinin hiçbiri 3 teaser paylaşmadı bildiğim kadarıyla... bunlar bi ilk yapmış. filmde kaliteli gözüküyor yani türk gerilim filmlerine göre 4-5 level yüksek. ben bi şans vereceğim bu türk psikolojik gerilim filmi 11'e 3. teaser şurada https://www.youtube.com/watch?v=owqwgumw8_i
  • tamam bir hollywood filmi değil ama türk yapımı olarak benim gördüğüm en iyi fragmanlardan biriydi. gelecekte çok daha iyi filmler çok daha iddaalı filmler çıkacağına eminim. bekleyip göreceğiz her fragman iyi film olmuyor ama bana merak ettirdi.
  • basite kaçıp cinli perili gerilim filmi yerine özgün bir konuyu işlemişler.

film ilk başlarda biraz sıksa da sonlara doğru merak uyandırıyor. konu çok basit değil, bilindik de değil ayrıca. iyi iş çıkarmışlar bence. herkese tavsiye ederim.

puanım 10 üzerinden 8,5.