şükela:  tümü | bugün
 • türk psikolojik gerilim filmi olan 11 filminin konusu şöyle: üniversite son sınıf öğrencisi zeynep; otoskopi rahatsızlığı bulunduğu için, ilaç tedavisi ve psikolojik tedavi almaktadır. nişanlısının ölümünden kendisini sorumlu tutan zeynep, zaman zaman kendisini dışarıdan izlediğini hissine kapılır(otoskopi) ve çeşitli sanrılar yaşar. zeynep’in bu durumundan; sevgilisi barış ve en yakın arkadaşı ilke de etkilenmekte ve hayatları karmaşa içinde sürüp gitmektedir. bir gün ileri düzeyde sanrılar yaşayan zeynep, psikoloğunun önerisi reddederek tedaviden kaçar ve kendisini takip eden diğer kendisi ile yaşama alışmaya karar verir.

  yapımcılığını carat filmin üstlendiği filmin yönetmeni can varol, senaryo ise ali cumhur demir imzalı.

  yapım: carat film
  yapımcı: murat barutçu & zeynep barutçu
  yönetmen: can varol
  senaryo: ali cumhur demir
  kurgu: aziz imamoğlu
  görüntü yönetmeni: hüseyin çamtepe
  sanat yönetmeni: özge varol
  müzik: serkan çinioğlu
  dijital medya: alaattin çağıl
  renk düzenleme: okan heptaş
  ses düzenleme: umut öyken
  ses: tarık demir
  yardımcı yönetmen: cihan tekinalp
  reji koordinasyon: esin ayaz
  ışık: erdoğan ergün
  makyöz: funda nigar boldurmaz
  prodüksiyon: mustafa özçelik & çetin ünlü
  uygulayıcı yapımcı: ali cumhur demir

  oyuncular: zeynep gülay, anıl can yılar, cansu şahin, osman cavcı, ufuk avcı, kristina ıvanova, suat inal, aynur aykut ve m. özcan varaylı
  sponsorlar: usmed(uluslararası sosyal medya derneği), webtekno
 • ben de abone olmuştum bugün yeni bi teaser paylaşmışlar. türk filmlerinin hiçbiri 3 teaser paylaşmadı bildiğim kadarıyla... bunlar bi ilk yapmış. filmde kaliteli gözüküyor yani türk gerilim filmlerine göre 4-5 level yüksek. ben bi şans vereceğim bu türk psikolojik gerilim filmi 11'e 3. teaser şurada https://www.youtube.com/watch?v=owqwgumw8_i
 • basite kaçıp cinli perili gerilim filmi yerine özgün bir konuyu işlemişler.

  film ilk başlarda biraz sıksa da sonlara doğru merak uyandırıyor. konu çok basit değil, bilindik de değil ayrıca. iyi iş çıkarmışlar bence. herkese tavsiye ederim.

  puanım 10 üzerinden 8,5.
 • çok güzel emekler ile çekilmiş ilk deneyime rağmen oldukça güzel bir tat bırakan türk gerilim filmi yanılmıyorsam 12 ve 13 devam filmleri olarak gelecekmiş.konu devamı olacak mı henüz bilinmiyor,bağımsız olabilir.beklemekteyiz.