şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir konuşmanın altına hala "ak parti ne yaptı size?", "gerçekleri çarpıtıyorsunuz","allah sizi ıslah etsin" yazacak kadar yüzsüz, ar damarı çatlamış şerefsizler var... bir susun be.
  • saadet partisi istanbul il başkanı abdullah sevim'in tüyleri diken diken eden konuşmasıdır.
  • abdullah sevim kim amk yazmak için girip vallaha helal olsun diyerek çıktığım başlık. bu da bana ders olsun.
  • aktroller tarafından yine anlaşılamayan konuşma. aynısını rte deseydi şu an milyonlarca hesap tarafından salya sümük ağlanarak paylaşılırdı.
    edit: ebelerikorumadernegibaskani ricasıyla anlanmayan yerine anlaşılamayan olarak düzeltme yapıldı.
  • akp'nin yükseliş yıllarında, şırıl şırıl bal akan iktidar musluğundan payını almaya tamah etmeyip kıyıda köşede olanı biteni izleyen saadetliyi çok takdir ediyorum. karadenizli aile içinde yetişen asi komünist çocuk kadar değerliler benim için. hakikaten esaslı adamlar bunlar.
  • bir müslüman kardeşimin bir ateist olan beni ağlattığı konuşmadır.
  • akp'li islamcıların yerle yeksan olduğu, kafalarını ciddi manada karıştıran bir konuşma olmuştur.
    edit:nereden mi biliyorum?
    yanımda allah, din eksik olmayan adama;
    "16 yılda aslında yoruldular" sorgulamasını içten değil dıştan bir şekilde yaptığı için biliyorum.
  • ak parti destekçileri bu konuşmaya bile karşı durmuşlar ya helal olsun. bunlaaaaaar allahlarını şaşırmışlar. kendilerine başka ilahlar edinmişler. vicdanları taş olmuş. allah ıslah etsin inşallah.
  • paylaşım rekorları kırması gereken bir seçim konuşması.
  • bilezik gibi gecirmis, hatta saksiya feslegen gibi oturtmustur.