şükela:  tümü | bugün soru sor
 • meral akşener'in elbistan ile aynı gün içinde ikinci durağı.
 • --- spoiler ---

  biz adıyman'ın sulama işlemini, topraklarının sulanmasını en kısa sürede sağlayacağız inşallah. ve çiftçimiz tarlasıyla barışacak. nemrut'a doğan güneş bambaşkadır ya, inşallah 24 haziran'da türkiye'ye güneş doğacak.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  elektriği sizin topraklarınız üzerinden oluşan bir baraj. şimdi bir şey daha var, elektriği sizin topraklarınız üzerinden üretiyorsak eğer biz, o zaman adıyamanlı çiftçiye ayrımcılık uygulamak zorundayız. bu toprakların elbette böyle bir hakkı var.

  bugüne kadar partisine, liderine, şehriyle ilgili yapılan yanlışlık üzerine posta koyup ayrılan milletvekiliniz var mı? mahmut bozkurt var. kendisi zamanında posta koydu, sonra biz davet ettik birlikte siyaset yaptık.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  şimdi sayın erdoğan gittiği her yerde rahatli özal'ın yaptığı her işi ben yaptım diye söylüyor. en son adıyaman'da havalimanının yapılmasını söylemiş. karşımda duran beyefendinin o havalimanında ben biliyorum çok emeği var.

  osb, sulama meselesi ve adıyman'ın havalimanı, başka proje yapan oldu mu? hayır. o yüzden mahmut bozkurt aday. ben kendisine istanbul'dan aday olmasını istedim, o kabul etmedi. 'hayır ben kendi şehrimden aday olacağım' dedi.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  çocuklar işsiz, türkiye'de yüzde 11 işsizlik var. ben bunu düşüreceğim diyorlar. bana 'kaynak nerede?' diyorlar. çiftçiyi yok ettiniz. buğdayından mercimeğine, sarımsağına kadar ne var ne yok ithal ediyorsunuz. ve maalesef hangi ürünümüz varsa onu göçertiyorsunuz. bunu cehaletle açıklayamayız. geleceğin iki savaşı var dünyada. biri gıda diğeri sudur. o zaman siz ihanet içerisindesiniz.

  samsat'ta iki defa deprem oldu. insanların hepsi barakalarda. o insanları o çamurdan çıkaran oldu mu? olmadı. işte biz geldiğimizde, biz adıyman'ı bu bölgenin tarım üssü yapacağız. ve tarıma ait sanayi burada kuracağız. depreme maruz kalmış kardeşlerimiz 15 ay içerisinde hala çamur içinde debelenmeyecek. devlet bunun için var.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  hepitopu 2 televizyona gidebildim. orada da gazeteciler bana kaşlarını kaldırıp kaynak sordu. cumhurbaşkanı adayları arasında bir tek bana kaynak soruyorlar. çünkü biz merkezinde insan olan projeler yaptık. suriye'nin içine elini soktu bizimki, tam 4 milyon insan türkiye'ye geldi. 150 milyar türk lirası para harcandı. ben cumhurbaşkanı seçilir seçilmez suriye politikasında değişikliğe gideceğim. suriye'de istikrarı sağlayacağız. 4 milyon kardeşimizi memleketlerine göndereceğiz. ve sayın erdoğan şam camiinde namaz kılamadı ama biz inşallah 81 ilden arkadaşımızla suriye'de iftar açacağız.
  --- spoiler ---
 • meral akşener'in yine ciddi bir kalabalık topladığı miting. kürtlerden oy alamaz diyenler eğer meral akşener 2. tura kalmazsa kafalarını duvarlara vuracaklar. unutulmamalıdır ki bölge halkı her şeyden önce muhafazakardır.
 • --- spoiler ---

  bana tika ile ilgili fetö'den talimat aldı diyorlar. analar bana milletimin dışında talimat verecek evlat doğurmadı. adalet bakanlığı sizin elinizde. varsa öyle bir şey tutuklatın beni. ispatlamayan namussuzdur, şerefsizdir dedim. 2.5 yıldır şerefsiz şerefsiz geziyorlar.

  bunların üzerine tika'yı araştırdık. tika yıllık 8 milyar lira para harcıyor. 6.5 milyar lirası sizin cebinizden.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  70 milyar dolarlık fabrika sattılar. 16 yılda 2 trilyon dolar vergi topladılar. adıyaman’a bu 2,5 trilyon dolarla yol yapıldı mı? gençlere iş imkanı olacak yerler açıldı mı? hayır.

  hastane yapıldı hastaya müşteri muamelesi yapılıyor. diyor ki şehir hastanelerinin müşterileri artacak.

  “güneş doğacak ampul gidecek”

  bunları gözden geçireceğim dedim diye herkes bana çemkiriyor. vız gelir tırıs gider. ekonominin içine tükürdüler, dış politikanın içine tükürdüler, sizleri korkutmak için yargıyı korkutuyorlar. önce adaleti sağlayacağız.

  güneş doğacak ampul gidecek. nüfus kağıdı türkiye’nin ağasıdır, paşasıdır, reisidir. 81 milyonun bu ülkedeki tapu kaydıdır. bir ülkenin devlet olabilmesi için 3 kağıt vardır. birincisi nüfus kağıdı ikincisi parası üçüncüsü de tapu kağıdıdır.”
  --- spoiler ---