• fener 2-1 önde. tofaş çok kaliteli takım. vesely bu kez kesin oynar. tofaş ayni performansı 2 gün arayla gösteremez. fener kolay yenecek. 10+ fark olur
  • yine bilet yok. nasıl iştir bu anlamadım. ben beceremiyorum galiba.
  • basketbol süper lig final serisi 4. maçı oynanacak
    fenerbahçe’ nin seride 2-1 üstünlüğü var.
    mücadele saat 21:00 de beinsport3 ve ntv kanallarından canlı olarak verilecek
  • fenerbahçe 2-1 üstünlüğü ile bursa'daki son maça çıkacak.

vip tribünden satılık 2 biletim var. ilgilenenler yeşillendirebilir.
  • saat 21:00 de başlayacak maçı bein sports 3 ve ntv canlı olarak yayınlayacaktır.
  • maç öncesi salonda ac/dc çalıyor. çok tatlı.
  • fenerbahçe nin başkanı ali koç. tofaşın sahibi koç holding. acaba kimi tutuyor :)

not: art niyet yok sadece hoşuma gitti bu durum.
    skor 6-9 dk 4.20
  • real madridin ligi neden kaybettiğini anladım sanırım. takım avrupaya açılınca çok alt seviye takımlarla oynanan maçlar hiç keyif vermiyor. bize real madrid hissi yaşatan,dünyanın en güzel takımıdır ayrıca kendileri)
  • ihsan bayülken ve murat kosova'nın fenerbahçe'nin rakibini güzelleme maçlarından biri daha. resmen her maç ararlar rakibin güzellenecek bir yanını.

tony crocker sloukas'a resmen çelme taktı, sportmenlik dışı olması gereken pozisyona faul bile çalmadı hakemler. bizim spikerler ne diyor peki 'gözünden kaçmış çünkü ayağını hemen çekmiş'.

yok efendim seriye fenerbahçe 1-0 önde başlamışmış o sayılmazmış, 40 sayı varmış. sanırsın birileri kıyak geçti de o fark oluştu.

fener iyi oynayınca 40 sayı fark oldu, normal oynayınca 2. maçta 8 sayı farkla aldı, 3. maçta kötü oynayıp rakip de şanslı olunca son saniye basketi ile 3 sayı fark ile kaybettik işte. burdan bile şu sonuç çıkıyor; fenerbahçe'nin yenilmesi için her şeyin fener aleyhine 4/4lük gerçekleşmesi lazım. 3/4 gerçekleşse bile koyup geçiyoruz.

bu maç mı? ligin en centilmen takımlarından olup final serisinde çirkefe bağlayan takıma koyuyoruz.

edit: hakemlerin orospu çocukluğuna başladığı maç. wanamaker potaya giderken faul yapılıyor, hareket devam edip basket faul için potaya giderken 2. faul geliyor. basket faul olması gerek ama hakemlerimiz ne yapıyor? götünden kural uyduruyor.
    ne pislik bir liginiz var lan!

pierrie henry'ye önceki maçta da yerdeyken faul yapılmıştı ama hakem basket faul vermişti, bu maçta da aynısını yaptı.

işte bu yüzden türkiye'de fenerbahçe'yi zorlayan takımlar (bkz: galatasaray) geçen sene euroleague sonuncusu oldu, bu sene de (bkz: anadolu efes) sonuncu oldu. çünkü yok orda burdaki adi hakemler.
  • vesely önce kadji yi poster yaptı. hemen ardından kadji cevap vermek isteyince blogu yedi. güzel maç oluyor ama hakemler bok etmek için ellerinden geleni yapmakta.

bizim kısalar çok kolay geçiliyor. yolunda gitmeyen tek şey bu fenerbahçe adına. seneye obra buna bir çare bulur.
hesabın var mı? giriş yap