şükela:  tümü | bugün
  • öz hakiki real donald trump'ın "iç terörist" olarak tanımladığı radikal sol gruplar, seattle kentindeki belediye ve meclis binalarını işgal ederek özerklik ilan etmiş. trump ise "seattle, iç teröristlerin egemenliğine geçti. şehrinizi geri alın. almazsanız, ben alırım. bu bir oyun değil. bu çirkin anarşistler acilen durdurulmalı" demiş.

tweet

görsel

(bkz: yaklaşıyor yaklaşmakta olan)

edit:
    @qkesrtrxx bildirdi. ikinci tweet uçmuş. görseli eklendi.
  • keçi sütü rengi teni, oregon kavunu nonnikleri ve dakota çekirdeği gözleri ile uzun süredir beraber yaşamakta olduğum thailand'lı sevgilimle neş'e ve coşkuyla karşıladığımız gelişme.

ssg'nin uzun süre yaşadığı yer neresi? seattle. seattle biliyorsunuz starbucks'ın doğuduğu şehir. keza microsoft da orada.

seattle'da büyük oyun dönüyor yeğen, oyun büyük.
    ayık olalım.
  • derhal amerika'ya demokrasi getirilmeli.
  • abd de hendek olayları mı?

umarım destekledikleri teröristlerin burada yapmaya çalıştıklarının aynısı ülkesinde olur etme bulma dünyası sonuçta.
  • türkiye'yi bölmek isterken bölünen ülke.
  • (bkz: s*attle)
  • iyi de eyaletler zaten özerk değil mi amerika'da? ben mi yanlış biliyorum?

edit: seattle'ı eyalet zannedenler olacaktır illa ki (zannettiğim gibi*).. seattle eyalet değil, washington eyaletine bağlı bi şehirmiş gençler. yani ortada şehrin özerklik ilanı gibi absürt bi durum var. sıkıntı bundan kaynaklı.
  • 1999'da g8 toplantısı öncesi ve esnasında yaptıkları protestolarla dünya geneline umut saçan seattle halkı yine amerika'nın genelinden ne kadar ilerde olduğunu göstermiş. bir kaç sene yaşadığım seattle benim için her zaman abd'nin en güzel şehri olmuştur, bu sabah da beni tebessüm ettirdi.
  • sen diğer ülkelere akıl veriyordun değil mi? ''özerkliği kabul edeceksin'' ''filanca bölge özerk olsun'' diye artistlik yapıyordun, al sana özerklik aminiyum.

ne ekersen onu biçersin.

şimdi bu ibneler, ülkemizde fetö yavşağını desteklediler, palazlandırdılar ve bu günlere kadar getirdiler ya ve bunların yüzünden 15 temmuzda darbe kalkışması da yaptı bu müşrik fetö. benim kafama takılan soru şu; acaba ''ne ekersen onu biçersin'' mantığı fetö konusunda da geçerli mi? hazır fetö ibnesi de amerikadayken.

mesela bir darbe kalkışması amerikada iyi gider.(bkz: swh)vay aminiyum düşündüğümüz şeye bak. mazlumlara bir şey olmasın da dağılsın ibneler. bir de dünyayı karıştıran amerikan derin devletini linç etseler keşke. soros, rockefeller aileleri ve hatta elleri değmişken fetö yavşağını linç etseler.