• lafı dolandırmaya gerek yok; italya'nın sahada yürüye yürüye kazandığı; hatta deyim yerindeyse bizi dinlene dinlene dövdüğü maçtır. nihayetinde bizim çocuklar tırt bir oyun sergileyerek mantara bağlamıştır.

evet şimdi sabaha kadar istiklal marşı okuyup bağırmaya ve asker selamı vermeye devam edebilirsiniz bizim çocuklar.
  • spikere göre 3-0 kazandığımız maç. esasında beklenilenin yarısını veremeyen milli takımın 3-0 yenilmesi.
  • burada yazılanlara bakınca sanki maçı spikerler ve trt yüzünden kaybetmişiz sanırsın
  • italya diyor, uzun zamandır turnuvalarda başarıya aç bir takım diyor.
    o yüzden normaldir yenilememize getiriyor lafı.
    sanırsın ki biz de her turnuvada final yarı final yapıyoruz.
    bizden daha açı var mı ulan şu turnuvalarda.
    artık katılmaya bile sevinir hale geldik.
  • spikere göre biz kazandık :))
  • mağlubiyeti bir nedene bağlamaya çalışan bir spikerin sunduğu maç.

oyundur; yenersin de yenilebilirsin de, anlarım.
    yahut istanbul deplasmanında oynayan anadolu takımı gibi kendi sahana çekilip, kontra atak aramak da nedir?

kardeşim turnuva bu her maç final sayılır. 1 gol yedin bari sistemini, taktiğini değiştir. o da yok!

milli takım kafa olarak tatile çıkmış.
  • hiç oyuncu değiştirmese 0-1 kaybederdik en kötü. bu maçın sorumlusu şenol güneştir
  • fes başıma fes başıma püskülü ben olayım amk. takımın maçla alakası bu kadardı.
  • bugünkü maç,hayatımda izlediğim en kötü milli takım performansıydı,net.
  • italya’yı izlemek isteseydim açar bi maçını banttan izlerdim.

türkiye top falan oynamadı bu maç. azıcık top oynasaydık 10-0 yenilmeye razıydım. kaleci ve defans ne yapsın. ortasaha ve forvet rezil rüsva iken.
hesabın var mı? giriş yap