• kurtulursa allahtan olurse doktordan zihniyetinin yeni bir sonucu, yazik...

(bkz: kurtulursa allahtan olurse doktordan)
  • kalaycı suikasti turkiyedeki cahilligi bir kez daha gozler onune serdi. yogun bakimdaki hastasi hayatini kaybedince doktoru bundan sorumlu tutan adamlari cozumu goksel kalaycıyı vurmakta bulmuş.
    hayatı kurtarılamamış bir hastaya karşılık kaybedilen bir doktor ne kadar anlamsiz diye anlatmak istiyorum ama sozcukler yetersiz kaliyor.
    doktoru vurdunuz, hasta geri geldi mi? ayrica doktorun hatali oldugu fikri enrden geliyor, siz doktor musunuz da hüküm veriyorsunuz?
    soru çok ama kendimizi yormayalım, çünkü cevap yok.
  • emniyet müdürü'nün "katilin eşgali belirlendi" açıklaması yaptığı üzücü olay..allah rızası için şu işlerden bir tanesi de dosyaların arasında kalmasın, bir tanesi de yakalanıp "aha işte yapan adam budur, cezası da şu olmuştur" denilsin. bir kere de bilelim ki şu adamı şu vurmuştur da böyle cezalandırılmıştır..hayır yok..bir toz duman, bir kargaşa..soruşturmanın selâmeti açısından bir gizlilik perdesi..soruşturma sonuçlansa bile selâmet kaygısı sürer vs..kim vurduya gider giden..bakalım, inşallah bu belirlenmiş eşgal bulunur da "ahan budur" denilir..(içimde pek ümit yok ama neyse)
  • uzuntuyle karsilanip! siddetle kinanip! kapatilmamasi gereken olaylardan sadece birtanesi. ama su da var ki suclunun bulunmasi ve cezalandirilmasi bu yuce degeri bize geri getiremeyecegi gibi, suclunun sucunu, yaptigi geri donusumsuz hatanin buyuklugunu asla bilemeyecek olmasi hepsinden aci bir durum.. bilecek olsaydi yapmazdi.
  • zor yeti$en insanlarin kolayca harcanabildigi bir ulkede ya$adigimizin kaniti...
  • efendim televizyona cikip ailesini rezil etti diye adam oldurulen bi ulkede, doktor hata yapti yanlis damari kesti diye doktor da oldurulur, ulan ben 100 gram findik istedim, icinden 2 tane de tuzlu fistik cikti diye kuruyemisci de.. surekli sinir icinde turk halki, surekli bir refaha kavusamamanin hayalkirikligi, cahil olmanin hosgorusuzlugu icinde kavrula kavrula artik gerilmis bir yay, en ufak darbede atiyor sigortalar.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap