şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başlığı "bitcoin, fetö dâvâları ve.." olan yazıdır.

  --alıntı--

  şunu da bilelim, fetö’cüler sadece bylock kullanmadılar, başka sistemler de kullandılar. uydu telefonu da kullandılar, raspbery pi de kullandılar, deepweb de. hani şu günlerde çok popüler olan bitcoin de. birçok kişi bitcoinlerin şifreli bir gizli haberleşme aracı olduğunun farkında değil. bu şekilde bilgi ve para transferi mümkün.

  --alıntı--
  link

  hadi her şeyi anlarım da raspberry pi ne yapmış olabilir ?
 • durmuş saat bile günde iki defa doğruyu gösterir ve de allah bilir kim yazdırdı dedirten yazı.

  akp içinde kalabalık bir kesim, fetullah ve bazı yardakçıları haricinde kalanların kazanılması gerektiği düşüncesinde. atatürkçülük , türkçülük, miliyetçiliktense fettoşi artığı dinciler daha sıcak geliyor. fakat bu fikri reisicumhura yediremediler. kaç kanaldan kaç defa ulaştılar ama ııh, kapı duvar.

  sonrasında baktılar tepeden iş çıkmıyor, fetorallerle başbaşa verip delilleri itibarsızlaştırma metodlarına giriştiler. dinci forumlarda, memurlar.net gibi spesifik forumlarda, twitter facebook gibi platformlarda sürekli bylockla, banka hesaplarıyla ilgili delillerde şüphe uyandırmaya matuf çalışma-dezenformasyon yürütüyorlar.

  anlaşılan bunlarla mücadele eden karşı bir grup da var ve bu yazıyı dilipak’a yazdırmışlar. yoksa dilipak ne bilir raspberryi.

  dün yada evvelki gün rte ‘nin kimse bana bunlarla gelmesin, akp içinde fetöcüleri savunacak kadar aklımı yitirmişler var açıklamaları da boşa değildi.