şükela:  tümü | bugün
  • ezeli rakiplerin oynayacağı, güney amerika şampiyonlar ligi 2018 copa libertadores final 1. maçı. tsi 22:00'de başlayacak.
  • iddaa severler için bir tüyo, 5 maç yaptım 4 tanesi tuttu bu son maçım. 3 aydır tek bir kuponu bile tutturamamış olan ben boca juniors kazanırsa, 200 lira alacağım river plate kaybetmez seçeneği sizler için makul olabilir, iyi seyirler dilerim.
  • yanlış görmüyorsam, d smart platformunun yayın akışından çıkarılmış maç.

ertelenmeden önceki hali olan 10 kasım 2018 boca juniors river plate maçı'nı canlı veriyorlardı oysa ki. şu maçı vermeyip yerine fuenlabrada-real madrid basket maçını vermek nasıl bir basiretsizliktir, onun takdirini de siz sözlüğün kıymetli yazarlarına bırakıyorum!

edit: sanırım eleştiriler işe yaramış. 10 dakikaya başlıyor!
  • conmebol yerel saatle 16'da (tsi 22) oynanacağını ilan etmiş ama önümüzdeki saatlerde buenos aires'te yine şiddetli yağış bekleniyor. neye göre bu erken kararı aldılar, uygulayabilirler mi bilmiyorum ama şimdilik görünen o ki maç oynanacak. haydi bisss.
  • güney amerika tarihinin en önemli maçlarından bir tanesi. copa libertadores'te bu iki ezeli rakip tarihte ilk defa karşı karşıya gelecek.
    maç la bombonera'da boca'nın evinde oynanacak.

sonuç belli, tabi ki maçı gallardo'nun çocukları, river plate kazanacak.
  • yasa dışı yayın yapan site ve kuruluşları kınıyorum!

not: daleboca tarikatı mensubu
  • s sport kanalından canlı yayınlanan maç. sırf tribünler için bile izleniyor.
  • taraftarlar harika maçta atmosfer çok yüksek şu an ancak boca juniors un kazanması zor river plate 2-0 alır

edit: o ilk şuttan sonra ikinciyi tutamadı tabi kaleci yoksa maç 2-0. (boca juniors attı 1-0)

edit2: entry editlerken river plate 1-1 yapmış golü göremedik iyi mi

edit3: tüyler diken futboldaki tutku bu olsa gerek boca juniors 2-1
  • 0-0 devam eden maç. ilk 29 dk itibariyle river daha iyi gibi.
    2015 ten beri kendi aralarında oynanan maçlarda (16 maç) river 2 kere, boca da 1 kere ev sahibi oldukları maçları kazanmış. daha çok deplasmanda galip gelinmiş. son 20 maçtan sadece 3'ü berabere bitmiş.
    ilaveten: final maçlarında deplasman golü kuralı yokmuş.
  • dk 34 gol boca