7 entry daha
  • garsonun kendi cinsel yönelimine veya görsel zevkine göre insanları uyarabileceğini sanması başlı başına absürt olan durum.
  • hoterosekseul bir cifte de ayni tepkiyi gosterirler.
  • senin yaninda denese ne olacak diye merak ettiğim durum. umarım senin yanında denerken ben de senin yanında olurum bende sadece bunu söylüyorum. o zaman o kadınların arkasına saklanmak neymiş gösteririm sana.

siz varya haklıyken haksız olmayı çok iyi beceriyorsunuz. gel burada karının reklamını yap vay efendim öpüştüler yiyiştiler bilmem ne. ulan bu millete zamanında havada panik filmini kırmızı nokta diye kakaladilar tv de ne bilsin allah'ın köylüsü lezbiyeni gayi. adam onu sex sanıyor. e sen de milletin önünde sex yapmayacaksın kardeş.

yanımda yapsın diyor ya kodumunun arap stereotypei. bacağındaki kılları al önce millete sjw lik yapacağına.
  • herhangi bir delil içermeyen ve yalnızca iddiadan ibare olan rezalet.

baştan belirteyim, midpoint alkollü bir mekandır. istanbul'da birçok şubesi vardır. beyoğlu da dahil olmak üzere birçok şubesine gittim ancak benzer bir muameleyle hiç karşılaşmadım. çalışanlar öyle sokaktan alıp önlük bağladıkları insanlar değil. seçiciler.

muhtemelen kezbanlarımız öpüş, yalaş işini abartınca olay patlak vermiştir.

ben de açıkçası bir mekanda hetero, ibne veya lezzo olsun, yalaş söğüş insanlar istemem. yemek yiyorum lan. senin mıncıklamalarını duymak zorunda mıyım? evde nereye dil atıyorsan at. ama kamusal alanda senin şapır şupur vıcık vıcık tıslamalarına maruz kalmak zorunda değilim.

ablamızın instagramda olayı anlatıp tepki isterken, sürekli lgbt olduğunu vurgulaması ve kendi yakın plan fotolarını paylaşması da süper bir olay. asdafafaassafa. tamam ablam güzelsin, farklısın ama çok üzülmüşsün ve yıpranmışsın. ah!

tartaklama olayı doğruysa mekan her türlü haksız. ama mesele yalaşmadan kaynaklı bir olay ve tartışmadan ibaretse tarafsız kalıp mekanın savunmasını dinlemek en iyisi. kamera görüntüleri vardır zaten.

sıvı transferinin olmadığı, ufak buseler masum görülebilir ama lütfen bu ilgi manyağı ablalar gibi kamusal alanda yalaşmayınız. sonra aniden böyle meriçler yer altından çıkıyor ve çok üzülüyorlar.

meriçleri üzmeyelim, sosyal mesafeyi koruyalım. korumayanları uyaralım.
  • new york'ta, times square gibi turistlerin olduğu bir restoranda kız arkadaşımla öpüşmenin biraz ötesine geçmemizle birlikte garson tarafından uyarılmamız bir olmuştu. bu olay dünyanın her yerinde vardır. yukarıda da bir yazarın dediği gibi get a room derler.
  • rezalet puanım 2/10

ibine ibine mekanda öpüşmek nedir lan? nerede yaşıyorsunuz siz? yallah italya'ya!
  • get a room denilecek seviyeye gelmediyse rezalettir, aksi taktirde dünyanın pek çok yerinde rezalet sınıfına girmez.

birini izinsiz videoya almak sadece suç unsuru varsa serbesttir, aksi taktirde suçtur. yani o esnada garson hakaret vb etmiyorsa kayda alamazlar.
  • çarpıtılmış bir durum söz konusu. olayda hanımefendinin anlattığına göre garson restoran gibi halka açık bir yerde öpüşmelerine laf etmektedir. yani yok siz lezbiyen olduğunuz için bunu yapamazsınız diye bir şey yok tamamen onların halka açık bir yerde uygunsuz davranmalarına yönelik bir uyarı yapılıyor. ortada rezalet yok hanımefendi yalan yanlış safsatalarla olayı lgbt haklarına çekmiş tabi nasıl olsa sosyal medyada bu şekilde güzel sözlerle yapılan her türlü (güya :d) mağduriyet bir şekilde lehine işlemekte...
  • ne bilelim gerçek olduğuna belki sahibiyle ya da orada çalışan biriyle başka bir problemi olan birinin uydurduğu hikaye. temel fikrasi gibi bir alman bir şilili hani nerede ıngilizle,fransiz?

ayrıca kim kimi yalıyor bizi ilgilendirmez ama kendi mahreminde yapsın ne yapıyorsa
  • avrupada'da midpoint tarzi cafe-restoranlarda opusemezsiniz uyarirlar ve israrci olursaniz mekandan kovarlar.

tabi burada opucuk ile opusme arasindaki farki bilmek ve ona gore degerlendirme yapmak lazim. opucuk, ciftler arasinda her yerde yapilabilecek kisa bir temasken, opusmek birbirini yemeye baslamak demektir ki topluluk icinde hicbir yerde hos karsilanmaz. restoranda bu tur hareketlerde bulunanlar milliyetine bakilmaksizin cahil, comar ve gorgusuzdur.

opusme kismina yapilan uyarida hicbir rezalet yok. telefon kismina yapilan fiziksel mudahale ise cirkin ve turk isi olmus, millet olarak tartismayi bilmedigimiz icin hemen kaba kuvvete sarilmak, sayisal yahut fiziki ustunlugumuzden faydalanmak kanimiza islemis. mekanina gelen insanlara kadin erkek farketmez kaba kuvvet uygulamak comarliktir.
24 entry daha
hesabın var mı? giriş yap