• az önce aldığımız, içimizi yakan acı haber. hayattan ayrıldı günahsız yavrum.
    öldüğünde; kaç yaşındaysa aynı kilodaydı.
  • git sen berkin, geleceğiz biz de.

nasılsa kimseye kalmayacak bu dünya.

ne seni vuran maşalara, ne de seni vurdurtan gerçek katillere.

mekanın cennet olsun hiç tanımadığım kardeşim.
  • "kanatlarında kaldı bahar çocuk kanatlarında.."

katili tanıyoruz! hesap soracağız!
  • devlet için bazı b.e.'ler önemli, bazı b.e.'ler önemsizdir! b.e. diye geçer gazete haberlerinde...bilal e. veya burak.e. olunca uğrunuza ülke darmadağan edilir...berkin e. iseniz ölür gidersiniz!

önemsizdi berkin!

ayakkabı kutularını geri verdiler sahiplerini saldıktan sonra..berkin'i de geri vereceklerdir ailesine nasılsa...evde sıfırlanan 1 milyar dolar 11 bin kilogram ağırlığında, berkin 16 kilogramdı! berkin'i sıfırlamak onlar için çok ama çok kolaydı!

uludere de ölenler kaçakçı kürtler, gezi de ölenler anarşist nusayriler, berkin elvan terörist, uğur kaymaz bölücü, ceylan önkol dinsiz...öte yandan bilal kahraman, burak işadamı, sümeyye danışman, emre gül tüccar, osman gökçek medya patronu...onların çocukları hep başarılı, bizim çocuklar hep haksız, hep suçlu, hep ölü!

berkin'i de sıfırladınız...biz de sizi sıfırlayacağız!
  • redhack tarafından yapılan paylaşımla özetlenmiş faili meçhul(?!) cinayet. "fırına ekmek almaya giden çocuğu 14 yaşında vurup 15 yaşına kadar komada beklettik, 16 kiloda da kaybettik. ben lafa değil, icraata bakarım."
  • türkiye'nin yüzde ellisi bu çocuğun ölümünü desteklemiştir.
  • 'öldürülmüştür'. hemde bu ülkenin güvenliğini sağlaması gereken insanlar tarafından.

'öldürülmüştür'. sosyal bir devlet yönetimini gerçekleştirmesi beklenen hükümet tarafından.

'öldürülmüştür'. devlet yönetiminden maddi çıkar sağlayanlar tarafından.
  • göğsünü gere gere "polise talimatı ben verdim" diyebilenlerin kına yakmalarını temenni ediyorum bu haberin üzerine. 270 gün sonra aklı başına gelip telefonla arayan çankaya noteri de birkaç gram alıp o da sürsün.
  • küçücük bir çocuk, hayatini yasayamadan öldü. 45 kilodan 16 kiloya düştü, direndi, ama olmadi. kimse savunmasın gezi şehidi falan diye. başlarım gezi direnisine de cemaatine de ak partisine de. hayat bu hayat. cocuk buz gibi toprağa inecek. nur icinde uyu. tarihe bir isim olarak sen de düştün
  • destan yazan! polisin ufacık bir çocuğun ölüm fermanını yazıdığı olay. dayanamadı küçücük çocuk daha fazla 16 kiloyla nasıl dayansın zaten? ailesine sabırlar diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap