şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 11 mart 2018 tarihinde oynanan paok aek maçının sonucunun yanlış değerlendirilmesi rezaletidir.

öncelikli olarak; (bkz: 11 mart 2018 paok aek maci)

kuponumun son maçı olması ve ateşli bir derbi olacak gibi görünmesi sebebiyle rezalete konu olan müsabakayı canlı izledim. skor 0 -0 berabere iken paok, uzatma dakikalarında bir korner kazandı. atış yapıldı ve top kaleye girdi. hakem önce golü verdi. paok'lu oyuncular sevindiler, tribünlere koştular falan... sonra hakem yardımcısının yanına gitti, bir uzunca konuştular. sonra orta hakem elini havaya kaldırdı, golü iptal etti. vay efendim sen misin golü iptal eden, futbolcular sardı hakemin etrafını. sonra trübünlerden inenler oldu. en son paok kulüp başkanı belinde silahıyla geldi falan derken hakem maçı maç 0-0 iken tatil etti. buranın altını çizmek istiyorum; hakem golü vermediği için taraftar sahaya indi ve dolayısıyla maç 0-0 iken maç tatil oldu. ilgili görüntüler buradan izlenebilir.

dün fark ettim ki kuponum kaybetmiş görünüyor. incelediğimde kayıp bu maçta... konuyu bets10 canlı yardım vasıtasıyla ilgili siteye ilettim. ilgili arkadaş maçın 1-0 ken tatil olduğunu, kurallar gereği bir maç eğer son 10 dakikada tatil olduysa sonucun maçın tatil olduğu dakikadaki skoruyla değerlendirileceğini söyedi. ben de kendisine maçı izlediğimi, ilgili görüntüleri rahatlıkla bulup izleyebileceklerini söyledim. ilgili arkadaş ise bana birkaç link verip incelememi ve o linklerde skorun 1-0 gözüktüğünü söyledi. bu bağlantıda skor gerçekten 1-0 görünürken verdiği diğer bağlantı iki takımın daha eski tarihli bir maç sonucunu gösteriyordu. ben de kendisine maçı izlediğimi, maçın iptal olma sebebinin zaten golün iptal edilmesi olduğunu, görüntülerin açık olduğunu fakat isterlerse bunun gibi pek çok adreste de sonucun benim bahsettiğim gibi göründüğünü söyledim ama kendisi beni pek önemsemedi.

son söz; bizi böylesi köhne ortamlara mecbur edenlerin allah müstehakını versin. ilk fırsatta ilgili site ile ilgili bütün ilişkimi keseceğim, kimseye de önermiyorum.