• macin bitis dudugunu duyunca spikerin yasadigi sevinc cok samimiydi. gollerde bile bagirmadi "ve mac bitiyor" diye bagirdigi gibi. adam sanki 40 yillik esaretten, dusman iskencesinden kurtuldu; hayata geri dondu ve sevdiklerine kavustu.
  • dünya üzerinde kaç tane takımın* iki kanat oyuncusunun da faslı olduğunu sorgulatan maçtır.

250 gol de atsanız da sizi kanat oynatanın da transfer edenin de...
  • fenerbahçe forması bu kadar ucuz işte. daha 10 gün önce kupa maçında takımı satan iki adamdan biri onbirde başlıyor diğeri sonradan oyuna giriyor.

forvetsiz oynamamız da cabası.
  • karabükspor 2-4 yeni malatya = td. erkan sözeri kovuldu

yeni malatya 2-1 galatasaray = td. igor tudor kovuldu

konyaspor 0-1 yeni malatya = td. mehmet özdilek kovuldu

bir galatasaraylı olarak fenerbahçe’nin farklı kazanmasını istediğim karşılaşma. stay with us aykut kocaman.
  • insanın futbola olan inancını sorgulatan maç.
    aykut gibi oynatan beş tane teknik adamı real’e barca’ya city’ye bayern’e koyacaksın, iki sene sonra basletbol dünyanın en popüler sporu olur yemin ediyorum.
    şimdi bu gole yatıp maçın sonunu da getirirler bu balla.
  • malatya karşısında 4-6-0'a döndü şampiyonluk adayı.
  • mac mac degil yogun bakim unitesi amk. ney lan bu herkes yerlerde, bir dustu mu kalkamiyor.
  • reha kapsal'ın yine tahammülfersa yorumlar yaptığı müsabakadır.
    az önce kurduğu "fenerbahçe özellikle sayı anlamında, adet anlamında ve özellikle de rakam anlamında öne çıkabilir" cümlesi ile üç eş anlamlı kelimeyi üç farklı tonlama ile direkt olarak aynı anlamlarda kullanarak yine kelimelere geçiş oyunu yaptırdı. bazen gerçekten delirecek gibi oluyorum.
  • yine ve yeniden en çok topla buluşan oyuncumuzun hasan ali olduğunu gördüğümüz maç. ben de diyorum bu digiturk bana neden indirim verdi.
  • yazık gerçekten.
    uzun analizler, derin istatistiklere filan gerek yok. o kadar rezalet o kadar leş bir oyun var ki sahada insan gerçekten izlemeye utanıyor.
    nedir bu her deplasmanda bir sıfır olsun bizim olsun mantığı ? bu mudur doğru oyun ? yeminle barca deplasmanındaki getafe daha efektif oynar.
    azizidir pısırık hocasıdır bizi bi salın artık ya.
hesabın var mı? giriş yap