şükela:  tümü | bugün
  • zor olacağını düşündüğüm sınavdır...

birde en az doksanbeş lazım eşit ağırlıktan netçük bilmem...
  • 50 tl'yi, 10-19 mart 2014 tarihleri arasında bayılmak zorunda olduğumuz kaba ve ruhsuz sınav.
  • hep 50 liralık sınav ücreti yatırdığım için bu sene de girebileceğim.
  • 17 kasım 2013 ales faciasından sonra zor olacağı konusunda kimsenin şüphesi olmayan sınav. ayrıca "her yıl bahardaki ales daha kolay oluyor yeaa" geyiğinin de son bulacağı sınav olacaktır. tek tesellim, bu sefer plan program yapıp hazırlanmak için önümde yeterli süre var. yüksek lisans ve formasyon adaylarının yanı sıra, 50 tl'ye beyni yakmak isteyen varsa, buyursun gelsin.

sınavdan sonra edit: şaka maka bahardaki ales daha kolay oluyor geyiği doğru çıktı ya la? #42665433
  • kendisinden güzel bir doğum günü hediyesi beklediğim sınavdır.
  • akademisyen olabilmek için gireceğim sınavların ilk aşaması.
  • ösym merkezindeki operatör kadından 2 dk önce alınan bilgiye göre, bu sınavda da aynen yds başvurusunda olduğu gibi, eğitim bilgilerini güncellemeye gerek yok; gidip de sırada beklemeyin boşuna önce netten başvuru yapmayı deneyin.
  • başvurularının 10 mart 2014 tarihi itibari ile başlayacağı ve benimde gireceğim sınavdır. nedir nasıl olur bilemiyorum ama deneyeceğiz.
  • 11 mart 2014 olarak başlığı okuduğum ve "ne oluyor lan, daha başvurmadık bile. ne çabuk geldi?" diye tırstığım sınavdır.

ayrıca hedeflerimin yüksel olduğu sınavdır aynı zamanda. bakalım istediğimiz puanı alacak mıyız, yoksa gene 50tl ye silgi kalem şeker alıp eve mi döneceğiz.
  • sistemi yine değişmiş olan sınavdır. şaşırdık mı? hayır.
    link

önceki sistemde (yani içinde bulunduğumuz) doğru dürüst bir puan alabilmek için herkes 150 soruyu 3 saatte cevaplıyordu.

bu yeni sistemde süre 2,5 saat olmuş her alan da 40 soruya inmiş.yani toplamda 120 soru cevaplanacak.

bundan öncekinin bi öncesinde ise (?!!??) 3 saatte 160 soru cevaplanıyordu.

ondan önceyi ne siz sorun ne ben söyleyeyim (bkz: les)

tekrardan son duruma dönersek hem soru sayısı azalmış hem süre.. ama hangi soru tipleri azaldı. herkesin yapabildiği standart sorular mı yoksa anamızı hem de babamızı ağlatan mantık soruları mı?

karşımızdaki kişinin osym olduğunu da hesaba katarsak iyi niyetli düşünmek için erken derim.
    gardınızı alın anacım.