• ak parti gençlik kolları kongresi sebebiyle kapatılan yollardan ötürü üzerine atlanan trafiktir.
  • kzıılay sıhhıye arası az önce kapalıydı. otobüsler mithatpaşa'dan dönüyordu.

edit: bu bencillere oy verirken iki kere düşünün.
  • sabah saat 8'de çankaya'dan çıkıp sırasıyla hoşdere caddesi, çetin emeç bulvarı, konya yolu ve eskişehir yolundan geçtim, trafik gayet akıcıydı.
  • kongreyi cumartesi yada pazar gunu yapmayan beyinsizlerin yuzunden tum ankara trafigi felc olmustur.
  • haftaiçi iş saatinde yapılcak olan akp gençlik kolları kongresi yüzünden efsane bir boyuta ulaşmış ve sabah saatinde milyonlarca insanı mağdur etmiştir.

şehrin ortasındaki ve trafiğinin can damarlarından olan caddelerin kapatılması sonucunda ortaya çıkmıştır.

sorsanız millete hizmet edecekler, gel de onu şimdi radyodan ankara trafiğinde işinden okulundan zamanından olmuş milyonlarca insana anlatmaya çalış. bu kadar ilkellik, bu kadar düşüncesiz mantıksız bir harekete nasıl olur da koskoca başkentin yönetimiyle alakalı herkes onay verebiliyor aklım almıyor.

az önce trafik radyosundan insanlara etlikten kızılaya yürüyerek gitmeleri tavsiye edildi..
  • yine akp’li ahlaksızlığı, yine akp’li yüzsüzlüğü...
  • ankara’nın en önemli hastanelerini bağlayan ivedik cad. ve hipodrum cad. sini kapatan zihniyetin ve onlara danışmanlık yapanların beyinlerini seviyim.
  • ben hep 50 tl lik alıyorum beni etkilemiyor.

pardon konuyu yanlış anlamışım zamlar artık beynime işlemiş
  • bencillik dolu yapılan siyasi propagandanın cezası olan trafik.
hesabın var mı? giriş yap