şükela:  tümü | bugün
  • hamzaoğlu'nun antalyaspor'unun karşısında başakşehir'in irfan can kahveci, mossoro ve arda'sız, yani 2 adam eksikle çıkacağı maç.
  • antalyasporumuzun ligte kalması kesinleştikten sonraki ilk maçı. spor toto süper lig 33. hafta maçı. antalya stadyumunda oynanacak ve saat 20.00’da başlayacak.

uzun bir aradan sonra gönül rahatlığıyla izleyeceğim maç. galibiyet sevinci arttırır tabiki de. *
  • antalyaspor yönetiminin izmir marşı açıklamasına bakarsak baskan akp'nin spor kulübüne celme takmayacaktir.

umudum vardi ama bu izmir marsi'ndan rahatsiz olan zihniyeti görünce kalmadi.
  • başakşehir’e denk gelmesi manidar maç. bakalım antalya taraftarı rte’nin takımına karşı yönetiminden yana mı olacak, atasından yana mı?
  • biletleri satışa kapalı. kombinemiz var sevgili yöneticiler. inlete inlete o izmir marşını söyleyeceğiz.
  • başakşehir'in kazanmasıyla fener'in ağır bir darbe alacağı maç. bu nedenle başakşehir'in kazanmasını istiyorum. hiç öyle "başakşehir şampiyon olacağına fener olsun." diyemem. galatasaraylılığım siyasi görüşlerimden öndedir çünkü. kaldı ki başakşehir bize 5 atmış; beşiktaş'ı, fener'i yenmiş. bunlar ortadayken "x destekliyor." falan boş komplo teorisidir, geçiniz.

şampiyon olamamamızın acısını ancak fener'in şampiyon olmaması azaltır. başakşehir bu noktada beşiktaş rolündedir.

beşiktaş. yani en azından fener değil.
  • başakşehir kazanırsa fenerbahçe'nin zaten çok çok az olan şampiyonluk şansı neredeyse bitiyor, kazanamazsa da galatasaray'ın yarın alacağı farklı bir galibiyet halinde şampiyonluğunu yüzde 99 ilan etme şansı doğuyor. öyle güzel bir maç.

bir de antalya taraftarı hükümetspor maçında çıkıp izmir marşı söylerse tadından yenmez.
  • antalya taraftarının tepkisini merak ettiğimiz maç; yönetime ayrı, başakşehir'e ayrı.
  • bağırın ulan “çok yaşa mustafa kemal paşa” diye.
  • antalyalilarin hepsinin maca gitmesi gereken mac.

90 dakika izmir marsi bekliyorum.

basaksehir'in kazanmasi mucize olur.