şükela:  tümü | bugün
  • uzun süre boykot edilen sonra unutulan pınar’ın imza attığı yeni rezalet. down sendromlu çocuklara terapi yaptığını iddia eden, çocuğunu toprağa vermiş ailelerden para alıp seanslar düzenleyen, üniversitelerde psikolog titriyle sempozyumlara katılan, tvlerde röportajı yayınlanan ancak psikolog olmayı bırak elinde psikoloji bölümü diploması bile bulunmadığı ortaya çıkan sahte psikolog çağla düvenci sönmez’e namı diğer instagram fenomeni socialmom a anneler günü hediyesi yollamışlar.

siz bizim aklımızla dalga mı geçiyorsunuz? bu ülkede yüzbinlerce anne o kadına reklam veren hiç bir firmadan alışveriş yapmıyor. priması, aptamili özür mesajları yayınlayarak bütün sponsorluklarını geri aldı. sütten bahsediyoruz. hani şu annelerin her alışveriş listesinde bulunan kalem. sanırım gerçekten pr çalışanlarının kafası karışık. yoksa bu talihsiz çalışmayı başka bir şeye yoramıyorum. geçmiş olsun, pınar ben ve benim gibi bir çok anne için bitmiştir.

edit: (bkz: derdini sikeyim butonu) bakınızı veren arkadaş, ülkenin en büyük süt ve süt ürünleri markasının dolandırıcıyla reklam yapmasından rahatsızlık duymuyorsa başka konularda rerörerö yapmasın. sonra da ülke elden gidiyor diye ağlarsınız. nasıl gidiyor sizce? hep bu kafasızlar yüzünden...
  • ha bu arada saray bisküviye de geçmiş olsun derdim de zaten kim yiyo ki?
  • yahu bu pınar'ın yönetimine bilal'i mi getirdiniz siz arkadaş? nasıl bu kadar saçma bir şekilde yönetiyorsunuz koskoca holdingi?