şükela:  tümü | bugün
 • aktrollerin seri olarak akp'nin 14 yılda yaptığını iddia ettikleri şeyleri başlık olarak açmaları ve neticesinde ekşisözlük yazarlarının bu oltaya gelmeleri durumudur. bkz vererek bu başlıkların tek tek reklamını yapmayacağım.

  başlıklarını engellemek için girilip ilk entry'ye bakıldığında tabii ki ilk entrynin silindiğini görüyoruz. ama başlıkta 100+ entry var ve belki de başlıktaki savı çürütmeye gelmiş kişiler tarafından aktrollerin ekmeğine yağ sürülüyor.

  sonuç: ırzına geçilmiş bir sol frame ve akp propagandası.

  ayrıca troll başlıklara ilk yazan kişiler başlıklarının engellenmesi suratiyle cezalandırılmış oluyor ki direkt engelleyen de oluyor. kısmen hakediyorlar çünkü bas bas bağırıyoruz;

  (bkz: troll başlıklarına entry girmeyelim kampanyası) için.

  oldu da başlık sahibinin fıydığı bu başlıklara girip entry yazdıysanız silerek bu oyuna alet olmayabilirsiniz hala. bundan sonra da bu tip başlıklara yazmazsanız çürütmeye çalıştığınız savları desteklememiş olursunuz.

  not: başlıklardakilerin gerçek olduğunu savunacak diğer yazarlara da "madem gerçek başlığı açan neden kaçmış?" diyerek ekşisözlük moderasyonunun da yetersizliğine vurgu yapmak istiyorum.