şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: beklenen muhalefetin bir türlü gelmemesi) demek istemiş gibi sanki.
  yazı chp icin söylenenleri hatırtlatması bakımından iyi ama ince'ye yapılan eleştirisine katılmıyorum. napsın adam odada senin gelmişine geçmişine diye mi saydırsın. sonra da akp der artık küfretmek için randevu istemiş diye. adi siyaset herkesi aşağıya çekemez.
 • bu adam kendi bokuyla kavga eden bir tip!
  adam muhalif olacam diye kalp gözünü kapatmış. gerçekten bu adamı bir odaya kapatıp sabah akşam ismail saymaz videoları ve yazıları okutup kaliteli gazeteci ve yazar nasıl olunur birilerinin öğretmesi lazım.
 • keşke bu kıvrak zekânı lâf sokmak yerine, başka işlerde de kullansaydin. bana kalırsa akp düşünce sisteminden bi farkın yok. onlar zekâsız kutuplastiryor, sen zekan ve lâf sokmanla kutuplastiriyorsun.
 • pişkince siyaset diyerek muharrem ince'ye güya laf sokmuş.
  hem toplumun bu kadar gerilmesinden şikayet ederler hem de iki siyasetçi görüşünce pişkin derler. keşke cumhurbaşkanıyla muhalefet liderleri her hafta görüşme yapsa. toplumun gerilimi yarı yarıya azalır.
  vallahi bu akp iktidardan gitse toplumsal kutuplaşma bitse bazı muhalif yazarlar aç kalırlar. akp'den sadece yandaşları faydalanmıyor onun muhalifi olarak öne çıkanlarda faydalanıyorlar. kimi köşe yazıyor kimi kitap satıyor.
 • meral akşener'i desteklediğini daha önce açıkca ifade eden bir yazarın, yazısıdır.

  yılmaz özdil'i takip edenler bilir ki, sürekli chp goygoyculuğu yapar ama ne zamanki seçimler gelir başlar chp alehinde yazmaya. inanmayan açsın her seçim dönemi yazısına baksın son 15 yıldır aynıdır. kaynaklarla uğraşamayacağım google var işte.
 • biz desek aktroll olurduk diyerek katildigim on numara yazi.
 • boşluk doldurmak için yazı yazan birisinden başka ne beklenebilir ki. çekememezlik içeren, hep eleştiren tip olup ilgi çekmeye çalışan yazarın köşe yazısıdır
 • ulan buna da politika beğendiremiyoruz, aday beğendiremiyoruz. yılmaz özdil, kısa bir cümle yazıp 'enter' tuşuna basmakla analiz yapılamayacağını hala anlamadı.

  doğrudur, yazdıklarının hepsini söyledi erdoğan. ancak çelişkiye düştüğü nokta şu; yıllarca iktidar toplumu kutuplaştırıyor diye dert yanan kendisi değil miydi? al işte, muharrem ince iktidar olursa kutuplaştırmayacağının sinyalini veriyor.

  artık yılmaz özdil'in de karar vermesi gerekli; y. özdil mi, yoz'dil mi!

  tanım: yılmaz özdil'in her zamanki 'enter'ektüel tarzını sergilediği yazı.
 • bu sefer katılmadığım bir yazı yazmıştır. köpek gibi kavga mı etsin muharrem ince ne yapsın? siyaset dediğin böyle bir şeydir zaten. adam orada oturduk dertleştik diyecek, içimden ne sövdüm aga diye mi bahsedecekti?
  yapmasın allasen, benden bin kat daha tecrübeli bir insan olarak yılmaz özdil bunu bilmiyor mu?
  bu sefer haksız, yanlış bir yazı yazmıştır. eleştirmiş olmak için eleştirmekle, gerçekten eleştirmek arasındaki farkı yüzümüze vuran bir yazı olmuştur.
 • ince'den hıyar, chp'den de cacık olmaz diyen yazıdır. saksıya fesleğen gibi mi dersin, leğene bebek gibi mi dersin ne dersen de, oturtmuştur. türkiye'nin başına gelen hep bu çapsız, niteliksiz muhalefetten gelmiştir demiştir.

  ayrıca söylemek istediğini söyleyemediğini iddia eden arkadaşları yeni zelanda'ya davet ediyorum.

  burası türkiye.