şükela:  tümü | bugün
  • saat 16:00'da başlayacak spor toto süper lig 32. hafta maçı.
  • galatasaray'a tff tarafından kilitlenen gündüz maçı. uzun zamandır 3 büyükler rize'de gündüz maçına çıkmıyordu. hoş, erzurum'da da eksi derecede oynanacak maçlara gece çıkılmamıştı; ta ki galatasaray maçı gelene kadar.

tff belli ki işi sağlam tutmak istiyor..
  • fetispor yine mi magdur olmus?
  • hep siz mi algı yapacaksınız amk?
    fatih terim’in, eski öğrencisi okan buruk’un çalıştırdığı rize karşısında zorlanmayacağı maç olacaktır.
    abdurrahim albayrak da rizeli malum.
    hadi buyrun...

edit: haftaiçi de gs muriqi’i istiyor haberleri düşer.
  • galatasarayımın atacağı her gol akbile şikeciye tinerciye vizyon başgana ite puşta gireceği maçtır.

22geliyorspor.
  • (bkz: vaziyet alın burası karışacak)

tanım: galatasaray'ın şampiyonluğu kaybeceği maç
  • galatasaray’ın şampiyonluk umutlarını bırakması muhtemel maç olacaktır.

heyecanla takipteyiz ezeli rakibimizin maçını.

ayrıca ibb gs ve beşiktaş’ın son üç haftada maçlarını aynı anda oynaması çok daha sağlıklı olurdu.
  • erzurum maci ile alakali elestiriyi anliyorum da, bunun 4'te olmasinin ne sakincasi var anlamiyorum?

ramazan oldugu icin erken oynaniyor muhtemelen. maclari en cok izlenen 1,2 takimdan biri oldugu icin beinsport karini maksimize etmek istiyor. okuzun altinda buzagi aramaya gerek yok.

yukarda birinin dedigi gibi, saat 7'de 8 gol atacakken, 4'te olunca yenilecek miyiz?

tanim: galatasarayin almasi gereken mac
  • vay efendim maç neden saat 4'te...
    yahu rize'de iftar saati 7-7.30 arası falan. futbolcuları geçtim hadi ama tribüne gelecek binlerce insan ne yapacak? zulüm mü etsinler onca insana maçı 7'de başlatıp? feto amcanız size himmet dışında bir halt öğretmedi mi?
2112 entry daha