• herhangi birinizin takımına verilmediğinde sayfalarca küfür edeceğeniz penaltı pozisyonu. gençler ben de üzüldüm juve'ye bufon'a ama yapacak bir şey yok.
  • https://twitter.com/…hozz/status/984177462526570497

ciddi ciddi şu pozisyona penaltı değil diyen tipler bu sözlükte yazar. kendi takımlarına verilmese ortalığı ayağa kaldırırlardı.
  • juve’linin savurduğu ayak ve tekmesi çok net görülüyor , topa temas var mı ? hayır.
    hakkında başlık açılmasını eziklik veya futbol cahilliği olarak yorumladığım haklı ama dramatik penaltı.
  • penaltı diyenlerin futboldan anlamadığını iddia edenleri görüyorum. canım bu öz güveninizin kaynağı cahil olmanız. önce bu gerçekle bir yüzleşin.

şu pozisyonun tartışılacak bir tarafı yok. açık net bir penaltı.

https://twitter.com/…atih/status/984184659134169089
  • penaltıdır değildir ayrı konu ama şu pozisyonun video hakem uygulamasıyla ne alakası var anlamıyorum. maç biteli yarım saat oldu insanlar ikiye bölünmüş durumda. videonun başındaki adam nasıl çıkacak işin içinden allah aşkına.

benim şahsi fikrim ise; penaltı. herkes benatia’nın sol ayağına odaklandı, topu temiz bi şekilde alıyor görünüyor. ama daha zıplarken iki eliyle lucas’ı saniyelik itiyor ve sağ dizi de pek masum değil gibi.
  • şu ezik futbol romantizminden de gına geldi artık mk, bu kadar net pozisyon için bile ağlıyorlar.
  • hakemin, penaltı kararı sonrasında, belki buffon penaltıyı kurtarır diye düşünerek, buffon'u da oyundan attığı penaltıdır. insanın gücüne giden penaltıdır.
  • başlığı açan arkadaşın neden sadece 2 sene hakemlik yapabildiğini anlayabiliyorum.

tanım: bu gözlerin gördüğü en net penaltılardan biridir. penaltı değildir diyenler futbolu sadece ağır çekimde tekrarlardan izlenilerek yorumlanan bir şey sanıyorlar sanırım. itme, çekme, çelme sahanın her yerinde fauldür.
  • adam tekmeyi atmasa zaten vazquez koyup geçecekti, illa adamın boynunu kırmalarına gerek yok penaltı olması için. gerek la liga'da gerek şl'de; madrid'in kollandığı çok maç vardır, geçen seneki münih maçı gibi, ama bu onlardan biri değil.
  • ayhan akman'a yapılan efsane faul'e devam çalınan topraklarda penaltı olmadığının düşünülmesi doğaldır elbette. insanlara futbol diye ne rezaletler kakalanıyor ülkede, ne bilsin gariplerim. *
hesabın var mı? giriş yap