• üst edit: özelden küfür edenler ülkenin kenesi gibisiniz. azalarak değil umarım hızla bitersiniz. bundan daha basit bir durum olabilir mi? kardeşim sen tek görevin var her ihtimale hazır olacaksın. hele bir de yasak yasak diye ağlıyorken en çok sen hazır olacaksın. 2 gün önceden haber verilseydi ne olacaktı o zaman mı başlayacaktın kriz yönetimine çalışmaya. hazır olacaksın düğmeye basacaksın. yok haberimiz yok bize söylenmedi.

üst edit 2 : arkadaşın birisi mahkemede izlemeye geleceğim demiş. (bkz: #105188323) şikayet etmezsen çok üzülürüm. şikayet dilekçesine ne yazacaksın çok merak ettim. ifade özgürlüğü kapsamında düşünce beyanı mı? tekrar söylüyorum şikayet etmezsen üzülürüm.

1 aydır her gün bari istanbul'da sokağa çıkma yasağı olsun diye şov yapan ibb bu sabah itibariyle patlamıştır. hastaneye gitmeye çalışan hemşire sağlık çalışanları metro otobüs gelmediği için polislerden yardım istemiştir.

karar açıklanınca twitterdan video paylaşacağına krizi organize etseydin. günlerdir yasak yasak diyen ibb'nin bu durumun senaryosuna bile çalışmadığını da görerek asıl amacının gene şov olduğunu da anlamış olduk.

acınacak haldesin istanbul.....
  • başlığı görünce doğalgaz patlaması falan zannettim. neyse ki aktrol ağlamasıymış.
    edit: başlığın ilk hali ibb'nin patlaması şeklindeydi.
  • sokağa çıkma yasağını günün bitmesine 2 saat kala ilan edenlerin hiç suçu yoktur zaten.
  • engelle engelle bitmiyorlar,kac bin kişisiniz biriniz soylesin
  • içişleri bakanlığı dün gece 22de toplu taşıma yok deyip 23:30 da var deyip 2 de tekrar yok dediği için olmasın?
    kaynak: haber kanalları ve içişlerinin twitterı https://twitter.com/tc_icisleri
  • bu başlıklar o kadar hoşuma gidiyorki trolleri kolaylıkla bulup engelliyoruz.
  • bakın başlık açıyorsunuz mesaj kutunuz kapalı.
    nasıl patlamış yazınız oldu mu. adamın haberi mi vardı yasaktan. ben sizin sokağa yasak koysam haber vermesem hangi soruyu sorardınız sn yazar.
    koskoca istanbul orası. hükümet kocaman bir metropolün yönetcisine haber vermezse suçlu kim. kime patlamış oluyor bu. demek imamoğlu iştemiş yasağı gelince de çakılmış. böyle mi yapın demiş. planlayarak yapalım birlikte halka hizmet edelim demiş. sen idare etseydin klavye başında bu kadar sakin yazabildiğin psikolojide olur muydun sn yazar.
    mesaj kutunu da bir zahmet açıver de direk şahsına soralım.

ekleme : sn heyecanlı yazar ( başlık sahibi )
    o çok duyarlı olduğun istanbul da halk ekmek satışı ve ulaşımı engelleniyormuş. hadi ona da başlık açsana madem bu kadar belediye hizmetini mercek altına almışsın. hadi mangal yüreklim bekliyoruz.
  • patlasın diye uğraşılmış ama tek video ile olaya noktayı koymuştur. insan bir haber verir laa
  • ülkenin neredeyse 5 te 1 ini yönet ve sana bu haberi vatandaş ile aynı zaman da öğren, garip gerçekten...
hesabın var mı? giriş yap