şükela:  tümü | bugün
  • yarın meclis görüşmeleri var, bir de sanırım akşam saatlerinde trump reis konuşma yapacak. beklenmedik bir terör saldırısı felan da olabilir.

fakat hiçbir olay olmadan da dolar yükselebiliyor. artık tahmin edemiyoruz. büyük bir şirket panikle yüklü miktarda dolar alabilir borcunu kapatmak için, ya da ciddi oranda yabancı yatırımcı çıkabilir. tek bilebildiğimiz orta vadede yukarı yönlü olduğu.
  • 3.80 le kapatır hadi bilemedin 3.79 olsun. ytd

edit: 3.92 ile dalgalanmaya devam ediyor yatırım tavsiyesi değil demiştim. ah almanya ah..
  • bugun 3.77 ile kapadigini dusunsek, artis grafigine gore yarini 3.80 uzerinde kapamayacagini dusunmek komik olur.
  • günü 3,7780 * 101,7 / 100 = 3,8422 den kapatır.
    perşembe gününü 3,8422 * 101,7 / 100 = 3,9075
    cuma gününü 3,9075 * 101,7 / 100 = 3,9739 dan kapatır.
  • su anda 3.7852 dir.

tabi tv kanallari saat 18 de kuru dondurduklari icin sabah kafadan firliyormus gibi oluyor.

neyse gunu 3.79-3.80 ile merhaba diyecek kurdur.
  • 4 lira olsa bile ülkede bu durumu anlayabilecek kişi sayısı az olması nedeniyle halkın bir bölümü için önemli olmayan kurdur. ben hep 50 liralık benzin, dolar alıyorum diyenlerle beraber yaşıyoruz sonuçta şu ülkede.
  • hesapta boşta duran 1050 liram ile bugün 3,78'den dolara girdim.

bu yüzden yarın takip edeceğim kurdur.

aslında ne "bu yüzden"i, normalde de takip ediyorum. dolarım olsun olmasın artış sonuçta bizim bi tarafımıza giriyor.
  • 3.7942 ile an itibari ile rekor tazelemiştir.
  • zenci kostumuyle arz-ı endam eylemektedir.