şükela:  tümü | bugün soru sor
  • edit: sinirle 2017 yazmışım 2018 olacak, kusura bakmayın.

    hem yeni taşındığım yerde hizmet veremeyip, hattınızı ücretsiz (teknik nedenlerden dolayı) kapabilirsiniz deyip, sonrasında da 216 tl borç çıkartan türk telekomun rezaletidir.

    eski evimde tek seçenek olduğu için 24 ay taahhüt ile türk telekom fiber internet kullanıyordum. evimi taşıma durumu olunca müşteri hizmetlerini arayıp hattımın taşınması için işlem yapacaktım fakat sorgulayan beyefendi tarafından altyapı olmadığını öğrendim. ben de ne yapabileceğimi sordum ve teknik nedenlerden dolayı iptal edebileceğimi söylediler ve bu işlemden sonra sadece son ayın faturasını ödersiniz dediler. peki dedim ben de nerden bileyim başıma gelecekleri.

    modemi iade etmek için ayrı uğraştım. iade aşamasında da bilgilendirildim ekstra ücret yansımayacağına dair.son ayın borcunu ödedim. 1 ay sonra hizmetiniz kapanmıştır diye sms geldi. mutlu mesut hayatıma devam ederken bugün türk telekomdan 216 lira borcum olduğuna dair sms geldi. müşteri hizmetlerini aradığımda karşımdaki hanımefendi bunun kurulum bedeli taksitlendirmeleri olduğunu söyledi. hem bana hizmet veremeyip hem de kurulum bedelinin taksitlerini neden benden almak istiyorsunuz deyince cevap veremiyorlar tabii ki.

    söylemeye bile gerek yok ama tek çareniz de olsa türk telekom kullanmayın. dumanla haberleşin dıışarı çıkın sosyalleşin daha iyi. benim gibi mahkemelerle uğraşmaktan iyidir.