şükela:  tümü | bugün
  • euroleague 17. hafta maçımız. maç tsi 22:45’te başlayacak ve beın sports3 kanalından canlı yayınlanacak. fener son maçında geçen hafta baskonia'yı 5 sayı farkla yendi. 16 maçta 10 galibiyetimiz bulunuyor. maç öncesi 3 eksigimiz var. kalinic ve nunnally 1 ay yok. vesely de sakat ve ne zaman dönecegi ile bağlı hiçbir açıklama yok maalesef.

valencia, bu sezon 16 maçta 5 galibiyet elde etti. sezona hızlı bir giriş yapan ve ilk dört maçın üçünü kazanan valencia; ardından üst üste 10 maç kaybetmişti. son 2 maçını (pana ve unicaja) kazandı. şu anda 14. sıradalar ve her maç onlar için final. antoine diot, latavious williams, joan sastre ve guillem vives sakat.

fener istanbulda oynanan ilk maçı 13 sayı farkla kazanmıştı. en sıcak oyuncuları green, pleiss ve dubljevic. özellikle vesely'nin eksikligini çok hissedecegiz. thompson ve melli'nin çok iyi oynamaları lazım. kalinic de sakat olduğu için datome çok süre alacak (hem 3 hem de 4 numarada). bobby dixon'dan patlama bekliyorum bu maçta. fener 3-5 puan farkla kazanır
  • vesely'nin yokluğu ile savunma ve özellikle de ribaund konusunda sıkıntı yaşayacağımızı düşündüğüm maçtır. hele ki jason thompson tutup yine 1.5 dakika içerisinde üç faul yaparsa çok ciddi problemlerimiz olabilir.

sakatlıksız, rakip sahaya iyi yerleşip, geriye iyi koştuğumuz , kısacası normal oyunumuzu sahaya yansıtabildiğimiz bir maç olması dileğiyle.
  • vesely’nin yokluğu biraz tedirgin etse de kazanmamız gereken maç. en az 10 farkla kazanacağımızı düşünüyorum. at fava bekle.
  • sakatlar ordusuyla sıkıntılı bir uzak deplasman maçı olacak.
    o kadar sakatla kazanırsak şahane olur.
    son iki ispanya deplasmanından rahat galibiyetlerle dönmüştük bakalım bu nasıl olacak.

maç 11"e doğru başlıyor, ramazanda olsaydık sahura doğru biterdi herhalde.
  • çok sıkı bi savunmayla başladık, izlerken ben bunaldım.

13-0
  • çok iyi başladık. valencia 5 dakikada sayı bulamadı. biz 13 sayı bulduk.
  • az önce böbreği sattım, valencia basket atamaza bastım.
  • ilk çeyreğin bitimine 3.27 var ve skor 0-15.
  • rekora mı gidiyoruz ne 0-15
  • kg var oynadım valencianın penaltı kazanmasını bekliyorum.