şükela:  tümü | bugün
  • vodafone'un güpegündüz hırsızlık yaptığı rezalettir.

arkadaşla mutfakta otururkene bir anda telefonuma ardı ardına mesajlar gelmeye başladı.bi baktım vodafone.işte şu kampanyaya girdiğiniz için teşekkür ederiz şundan çıktığınız için üzgünüz falan filan.dedim kendi kendime ulan ben böyle bir işlem yapmadım , yoksa yaptım mı? kafamda deli sorular.

neyse aradım bunların çağrı merkezini dedim böyle böyle.çağrı merkezi çalışanı ne desin:gorkaekiza bey satış yaptığımız departmandan arkadaşlar sizi aramış ve 14.30 da bu pakete geçmişsiniz.dedim ki kardeş öyle bir şey yok çünkü beni kimse aramadı bugün.bu arada bu firmalar resmen insanın aklıyla dalga geçiyorlar.çünkü bugün yani 12 ocak günü 11 ocakta anlattığım bu olaylar üzerine yaptığım şikayetin sonuçladığına dair sms attılar ve ben de aradım.sonuç şu : arkadaşımız sizi aramış, satışı yapmış fakat 'acele' davranmış.nasıl yani?? diyorum ki ulan böyle bir konuşma yok ki zaten bunun üzerine şikayet oluşturmuşum. dedim ne zaman aramışlar bu arkadaşlar.cevap olarak bu bilgiyi paylaşamayacak olduklarıydı.dedim ses kaydını gönder ben de dinleyeyim hele şu konuşmayı.cevap olarak bu sefer de savcılıktan talep etmem gerektiği söylendi.

diyeceğim o ki böyle bir sikiş yok kimse kusura bakmasın.adamlar hem hırsız,hem yalancı,hem de utanmaz. son olarak tekrar işte bu hayali satışı yapan arkadaş hatalı bulunduğundan tekrar bir geri ödeme için şikayet oluşturmaları gerekiyormuş.güzel iş ama milleti aramadan paketleri yapıştır sonra da aa pardon arkadaş acele etmiş de iadesini yap- tabi benim gibiler farkederse -yoksa adamın cebindeki parasını al. benim anlamadığım benim gibi bir fukaranın 20 lirasına mı göz diktiniz amk vizyonsuzları.

edit: sözlükte bu kadar fazla tdk çalışanı olduğunu bilmiyordum.teşekkürler değerli entryleriniz için.
  • (bkz: ne diyorsun sen lan değişik)

tanım: tuğla gibi metin haricinde rezalet olmayan başlık.